Pensjonat uBenedykta** w Kluszkowcach

  • Adres: Kamieniarska 21 a
  • Telefon: 018 265 06 96
  • E-mail: noclegi@ubenedykta.pl
  • WWW: www.ubenedykta.pl
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 0
  • Ilość miejsc: 54

Oferta

Nasz pensjonat położny jest u podnóża góry Wdżar (766 m n.m.p), która ze względu na specyficzny mikroklimat i ukształtowanie powierzchni jest doskonałym miejscem do uprawniania wszelkiego rodzaju aktywności zarówno latem (kolejka górska typu alpinie coaster, park linowy, ścianki wspinaczkowe, trasy rowerowe (DH, XC, Dirt) oraz zimą ( cztery trasy narciarskie o łącznej długosci 2200 m). Na górze tej również znajduję się mini farma na której można spotkać m.in. strusie, owce, kozice alpejską oraz kucyka co zdecydowanie jest dużą atrakcją dla naszych najmłodszych gości. A jeżeli ktoś zapragnie się ochłodzić latem, zaraz nieopodal znajduje się przystań wodna (mała zatoka Jeziora Czorsztyńskiego) z trawiastą plażą, ogródkiem gastronomicznym, wypożyczalnią sprzętu wodnego oraz boiskiem do siatkówki plażowej. Dodatkowo w okresie letnim uruchamiane jest połączenie statkiem do zamku w Niedzicy.
Ponadto przez okres całego roku miejsce to cieszy się powodzeniem wśród turystów lubiących podziwiać piękne widoki, uprawiać nordicwalking czy też po prostu spacerować.

Nowoczesny, komfortowo wyposażony pensjonat "U Benedykta" zaprasza na wypoczynek zarówno klientów indywidualnych jak i grupy zorganizowane. Dzięki dużemu zapleczu atrakcji w ramach infrastruktury pensjonatu (duże grill?owisko wraz z wędzarnią, plac zabaw, boisko do piłki siatkowej) pensjonat nasz jest doskonałym miejscem do realizacji wyjazdów integracyjnych / konferencyjnych dla firm. Posiadamy 54 miejsc noclegowych. Do dyspozycji gości są pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe. W pokojach łazienki a kilka z nich posiada balkony z pięknym widokiem na Pieniny, Spisz i Gorce. Na miejscu znajduje się restauracja z domowymi posiłkami. Posiadamy również własny parking. A na potrzeby gości za dodatkową opłatą udostępniamy Quad?a (2 os.).

Korzystając z usług naszego pensjonatu, oferujemy również Państwu możliwość zorganizowania wielu dodatkowych atrakcji ustalonych drogą konsultacji (spływ Dunajcem, rafting, kuligi, off-road, parki linowe, rejsy po jeziorze, wycieczki krajoznawcze wraz z przewodnikiem), wszystkim się zajmiemy, tak ażeby nasz klient podczas pobytu w 100% oddał się wypoczynkowi.Aktualny cennik dostępny na naszej stronie: ubenedykta.pl

Cennik

Cennik Ogólny:

* pokój 1-osobowy (2 pokoje) - 40 zł
* pokój 2-osobowy (4 pokoje) - 80 zł
* 3-osobowy (4 pokoje) - 105 zł
* 4-osobowy (8 pokoi) - 140 zł

*cena podlega negocjacji informacje dodatkowe: - dzieci do lat 3 gratis, od 4 do 10 lat cena podlega negocjacji Poza sezonem zimowym i letnim zniżki i rabaty na wyżywienie i noclegi negocjowane indywidualnie, dla grup zorganizowanych, wycieczek, zakładów pracy, kolonii, obozów sportowych cennik wyżywienia i noclegów do uzgodnienia w drodze negocjacji.
* pokoje z łazienkami (umywalka, prysznic, WC),
* doba hotelowa do uzgodnienia.
* Posiadamy kartę kwalifikacyjną
* Do dyspozycji gości SKI ROOM wraz z suszarnią.

Wyszukiwarka