Pensjonat STRZELEC

  • Adres: 58-540 Karpacz ul.Nadrzeczna nr 2A
  • Telefon: 075/76 19 796
  • E-mail: usługi.turystycznohotelowe.strze@neostrada.pl
  • WWW: strzelec karpacz.pl
  • Cena minimalna: 35
  • Cena maksymalna: 45
  • Ilość miejsc: 26

Oferta

Kameralnie położony, bardzo blisko centrum miasta z widokiem na Śnieżkę i pasmo Karkonoszy.
Pensjonat "STRZELEC" oferuje 26 miejsc noclegowych w pokojach 2 osobowych (z możliwością dostawki), oraz dwóch pokojach typu "Studio". Wszystkie pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, oraz TV-SAT, radio-budzik, telefon, czajnik, i inne udogodnienia jak: wymiana ręczników, ogólnie dostępna lodówka itp.
Na miejscu można skorzystać z wyżywienia HP, które nie jest obowiązkowe, gdyż w pobliżu znajdują się b.dobre tanie jadłodajnie. Czynny wypoczynek zagwarantuje Państwu: bilard, siłownia, sauna, solarium, przyrząd do masażu, rowery górskie, dwuosobowy hydromasaż, jacuzzi, lotki elektroniczne piłkarzyki stołowe, tenis stołowy i dostęp do Internetu.
Można też spędzić miło czas na 90-metrowym tarasie przy grillowaniu, korzystając z kąpieli słonecznych, lub podczas wieczorów w barku.
Na miejscu zapewniamy Państwu bezpłatny, bezpieczny własny parking. W pobliżu znajdują się liczne stoki narciarskie, z wyciągami w większości sztucznie naśnieżane o różnym stopniu trudności, a także szlaki wycieczkowe i trasy rowerowe.
W licznych biurach podróży można szybko i tanio załatwić wycieczkę krajoznawczą tak po polskiej jak i czeskiej stronie Karkonoszy. Mogą Państwo pojechać również na wycieczki do Pragi, Drezna, Wiednia, Skalnego Miasta i do wielu innych ciekawych miejsc. Wysoki standard obiektu, rozbudowana jego część rekreacyjna, oraz profesjonalna i miła obsługa, gwarantują Państwu wysoką jakość świadczonych usług i niezapomniane wrażenia z pobytu w naszym pensjonacie.
Ponadto przebywając u nas, będziecie Państwo korzystali z dobrodziejstwa promieniowania energetycznego piramid "Horusa" znajdujących się w Pensjonacie "Strzelec".
Ale, aby się przekonać - to musisz spróbować.

Cennik

Ceny w zależności od okresu wachają sie od 35zł do 45zł za nocleg.
Wyżywienie HP nie jest obligatoryjne i wynosi: śniadanie 10zł i obiadokolacja-20zł.

Wyszukiwarka