Pensjonat Puchaczówka

  • Adres: Sienna - Czarna Góra
  • Telefon: 074 8116580
  • E-mail: pensjonat@puchaczowka.pl
  • WWW: www.puchaczowka.pl
  • Cena minimalna: 45
  • Cena maksymalna: 115
  • Ilość miejsc: 96

Oferta

Opis obiektu: zlokalizowany tuż obok restauracji znajduje się, gotowy od stycznia 2008 r.do przyjęcia gości, nasz nowy Pensjonat "Puchaczówka", który posiada 81 miejsc w pokojach 2-, 3- i 4-osobowych. Liczbę miejsc można zwiększyć wprowadzając do większych pokoi dostawki (około 15 szt.). Obiekt nawiązuje elewacją do zbudowanej ze świerkowych bali restauracji i karczmy, uzupełnionej o kamienną wykładzinę z pisakowca dolnych partii ścian zewnętrznych. Wnętrza wykonane są we współczesnej, nowoczesnej technologii dla zapewnienia Gościom maksymalnej wygody. Również w tym roku wyposażyliśmy nasz obiekt w zestaw kolektorów słonecznych do podgrzewania ciepłej wody aby jeszcze bardziej zmniejszyć jego wpływ na środowisko.

Obiekt jest skanalizowany a wodę czerpiemy z własnego, podziemnego ujęcia. Tuż za obiektem przygotowujemy mały parking oraz ścieżkę dojściową do karczmy i na taras na tyłach restauracji. W przyszłości stanie tam altana z grillem a w części zalesionej, w graniach posesji przygotujemy ścieżkę spacerową, prowadzącą na szczyt góry Pastewnik, na której zboczu stoją nasze obiekty.

W każdym z pokoi jest zainstalowane bezpłatne łącze sieci LAN z dostępem do Internetu. Usługa ta jest dla naszych Gości bezpłatna. Aby skorzystać z dostępu do Internetu prosimy zabrać ze sobą przewód łączący z wtykiem RJ-45 (standardowe połączenie sieciowe). Mogą Państwo również wypożyczyć taki przewód w recepcji. Obiekt posiada narciarnię, w przestronnym hollu z telewizorem i wygodną kanapą w części wypoczynkowej jest dostępny bezprzewodowy Internet.

W pokojach znajdują się funkcjonalne meble (szafa z częściami na wieszaki oraz z półkami, bagażnik, wieszak naścienny, biurko z lustrem, krzesła, w większych pokojach mały stolik), czajnik, szklanki z podstawkami, zestaw powitalny (kawa rozpuszczalna, herbata, cukier). Na wyposażenie pokoju składa się także odbiornik TV LCD oraz przyłącze do przewodowej sieci Internet (gniazdo RJ45). Korzystanie z sieci TVK i Internet jest nieodpłatne.

Obiekt posiada też dwa 2-pokojowe apartamenty dla niepełnosprawnych (sypialnia z łóżkiem 200x140 cm i pokój z sofą). Wyposażenie takie samo jak innych pokoi z tym, że w łazienkach usprawnienia dla osób niepełnosprawnych. Apartamenty te są także dostępne na życzenie wszystkich gości. Ponadto posiadamy 2 pokoje 3-osobowe o zwiększonej powierzchni (2 łóżka + rozkładana sofa + mały stolik hotelowy), które możemy Państwu zaoferować jako pokoje 2-osobowe o podwyższonym standardzie.

Wyżywienie: Naszym Gościom oferujemy nocleg, nocleg ze śniadaniem (również o obiadololacją). Na życzenie każdy nasz Gość dodatkowo otrzymuje kartę rabatową do Karczmy i Restauracji, gdzie - według swojego uznania - może korzystać z pełnej oferty naszego Menu (10% rabatu, za wyjątkiem napoi, w tym alkoholowych). Mogą zatem Państwo zamówić wyżywienie oferowane wraz z noclegiem (śniadania i/lub obiadokolacje) albo - korzystając z 10% rabatu - komponować posiłki według własnego uznania. Karta rabatowa przysługuje każdemu naszemu Gościowi w okresie jego opłaconego pobytu w Hotelu, niezależnie od tego czy korzysta ze standardowego wyżywienia czy nie.

Cennik

Ceny zależne od pory roku i sezonu. Aktualny cennik znajduje się na stronie www.puchaczowka.pl

Wyszukiwarka