Pokoje Apartamenty Pionow

  • Adres: Rybacka 40/1
  • Telefon: 504510510
  • E-mail: krynicamorska.turystyka@gmail.com
  • WWW: http://www.krynicamorska.pw
  • Cena minimalna: 50
  • Cena maksymalna: 90
  • Ilość miejsc: 200

Oferta

Całoroczne apartamenty umeblowane, jedno dwu cztero-pokojowe (z możliwością zamieszkania do 8 osób). Grupa PIONOW oferuje apartamenty , które znajdują się na parterze, pierwszym lub drugim piętrze z obszernymi balkonami lub tarasami skierowanymi w stronę zalewu, z widokiem na zachód słońca i tafle wody.........Każdy balkon nasłoneczniony większą część dnia z możliwością spożywania na nim posiłków - krzesełka i stolik.( ok. 50m do plaży nad zalewem , 100m do centrum ze wszelkimi atrakcjami typu wesołe miasteczko, rejsy statkami ,pawilony handlowe, restauracje, dyskoteki, biblioteka, poczta, 400m do promenady i mola, 600m do morza, plaży centralnej).

W każdym apartamencie znajduje się łazienka z umywalką, WC, kabiną prysznicową, wyłożona gresem polerowanym z wstawkami trawertyn-owymi, duży pokój z TV + aneks kuchenny w skład którego wchodzi zlew, płyta ceramiczna lub indukcyjna, lodówka, czajnik elektryczny, mikrofala oraz podstawowe wyposażenie kuchni. Ponadto każdy apartament ma 1 własne bezpłatne miejsce parkingowe na ogrodzonym, zamykanym na noc terenie posesji.

UWAGA: Wielkość apartamentów waha się od 28 do 54 metrów. To nie są małe klitki tak zwane pokoje ze wspólna kuchnią zwane potocznie apartamentami lub willami. Woda ciepła bieżąca ,więc nikomu z kąpiących się wody nie zabraknie. Jesteśmy dużą firma zajmująca się wynajmem, ceny mamy bardzo atrakcyjne, nasza oferta nie jest przerysowana, więc nie pokazujemy zdjęć salonów w skórach , a stan faktyczny okazuje się po przyjeździe inny. Zdjęcia poszczególnych apartamentów , obejścia i okolicy aktualizujemy przed każdym sezonem wakacyjnym. Pokazujemy zmiany na lepsze. Zadzwoń do nas, a nie pożałujesz, już tysiące zadowolonych klientów co rok korzysta z naszych usług. Gwarantuję Wam przyszli wczasowicze, że jak raz nas odwiedzicie, to bodziemy spotykać się co roku. To co oferujemy, jest najlepszą alternatywą w samym centrum Krynicy Morskiej, blisko do plaży, po wieczornych zabawach blisko do domu, bo w samym centrum naszego miasteczka toczy sie życie 24h. Polecamy, zachęcamy i do nas zapraszamy !!!

Cennik

Szczegółowy cennik oraz kalendarz wolnych terminów na stronie:

www.krynicamorska.pw

Kontakt pod numerem telefonu
+48 504 510 510

Wyszukiwarka