Pensjonat Oliwia

  • Adres: Ryn ul. Kościuszki 1
  • Telefon: 504 229 801
  • E-mail: postmaster@mazury-free.pl
  • WWW: mazury-free.pl/index.php?option=com_sobi2&sobi2Task=sobi2Details&catid=5&sobi2Id=1&Itemid=3
  • Cena minimalna: 0
  • Cena maksymalna: 40
  • Ilość miejsc: 40

Oferta

Proponujemy Państwu noclegi w domu wypoczynkowym (pensjonacie) Oliwia w Rynie, usytuowanym ok.150m od jeziora Ryńskiego, wchodzącego w skład szlaku Wielkich Jezior Mazurskich. W naszym obiekcie może wypoczywać jednocześnie do 40 osób. Posiadamy także pub/restaurację i mamy możliwość zorganizowania imprezy okolicznościowej nawet na 80 osób.
Ryn to piękne, spokojne turystyczne miasteczko położone na Mazurach pomiędzy dwoma jeziorami - Ryńskim i Ołów (jedno z czystszych w Polsce). Nasz obiekt leży w centrum miejscowości niedaleko krzyżackiego Zamku Ryn.
OPIS DOMU WYPOCZYNKOWEGO
- Piętrowy dom wypoczynkowy, położony na ogrodzonej, zamkniętej posesji w pobliżu jeziora Ryńskie (ok.150m od jeziora), obok pensjonatu znajduje się nasz Pub Eureka.
- Na parterze: duży, wypoczynkowy, ogólnodostępny dla wszystkich gości salon z kominkiem z telewizją kablową (30 programów), aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, czajnik bezprzewowody, komplet naczyń itp) korzystanie z aneksu za porozumieniem gości; jadalnia połączona z aneksem kuchennym; z salonu wyjście na zadaszony taras z widokiem na plac zabaw; toaleta ogólnodostępna dla wszystkich gości. Na parterze ponadto 4 pokoje - każdy z łazienką (z natryskiem i wc) i TV, w tym: 1 pokój 4-osobowy oraz 3 pokoje 3-osobowe.
- Na piętrze: 7 pokoi, w tym: 3 pokoje 4-, 3- i 2-osobowy ze wspólną dla tych pokoi łazienką (z natryskiem i wc), 4 pokoje 3-osobowe - każdy z własną łazienką (natrysk i wc) oraz pokój 2-osobowy z łazienką. Ponadto z korytarza wyjście na balkon z widokiem na ogród.
- Samochody zaparkować można na zamkniętej, ogrodzonej posesji.
- Obiekt posiada centralne ogrzewanie.
- Do dyspozycji gości: taras z meblami ogrodowymi, miejsce na grilla i wędzarnia, plac zbaw dla dzieci, internet wi-fi
- Możliwość wypożyczenia sprzętu pływającego (rowery wodne, kajaki, łódka do wędkowania) oraz rowery górskie - dodatkowa opłata

Wyszukiwarka