Pensjonat Biesiadny Bór

  • Adres: Czerwony Bór 23
  • Telefon: 604575877, 572909347
  • E-mail: kontakt@biesiadnybor.pl
  • WWW: www.Biesiadnybor.pl
  • Cena minimalna: 45
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 46

Oferta

Pensjonat Biesiadny Bór położony jest w pięknym kompleksie leśnym Czerwonego Boru znajdującym się w województwie podlaskim. Usytuowany jest 135 km od Warszawy, 70km od Białegostoku, 16 km od Łomży i 14km od Zambrowa. W swojej propozycji posiada 17 pokoi dla 46 gości. Pokoje są 2-3-4 osobowe, wyposażone w pełen węzeł sanitarny ( umywalka, kabina prysznicowa, WC). TV- LCD, wifi
Przytulne pokoje, smaczna kuchnia regionalna, szeroka oferta rekreacyjna to atuty pobytu w pensjonacie.
W Biesiadnym Borze do dyspozycji gości oddana jest sala bankietowa mieszcząca do 140 gości gdzie organizowane są: wesela, komunie, chrzciny, imprezy okolicznościowe. Posiadamy również nagłośnienie, lasery, dymiarki do prowadzenia imprez tanecznych.
Dysponujemy dwoma salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem audiowizualnym, z tarasem na ok.50 osób, druga na 100 osób.
W Sali klubowej goście mogą spędzić swój czas wolny korzystając z billarda, darta, cymbergaja, piłkarzyków czy gier z xboxa.
Dla gości chcących aktywnie odpocząć mamy do dyspozycji: rowery, kijki nordic walking, quady, salkę fitness, a saunę dla chwili oddechu i relaksu.
Jest również możliwość zorganizowania: zajęć integracyjnych budujących zespół, rozgrywek w paintball, wyprawy z elementami survivalu, wspinaczki na ściankę, strzelania z broni i łuków.
Goście mający ochotę na zabawę w rękodzieło mogą uczestniczyć w warsztatach artystycznych z filcowania czy decoupage, scrapboobking, wiklina papierowa, technika iris folding czy pergaminowa.
Na leśnej polanie czy w ogródku możemy biesiadować w kontakcie z przyrodą przy ognisku czy grillu.

Cennik

Liczymy od 45zł od osoby w pokojach 2-3-4 osobowych, jedynie w naszym 2 osobowy,m apartamencie po 50 zł od osoby

Wyszukiwarka