Pensjonat AS

  • Adres: Przewodników Górskich 1
  • Telefon: (75) 613 83 40
  • E-mail: pensjonat@as.karpacz.pl
  • WWW: www.as.karpacz.pl
  • Cena minimalna: 120
  • Cena maksymalna: 260
  • Ilość miejsc: 49

Oferta

Pensjonat AS to wymarzone miejsce dla osób poszukujących wypoczynku w pięknej okolicy i w komfortowych warunkach. Jego położenie na wysokości 850 m n.p.m. , w bezpośrednim sąsiedztwie Świątyni WANG oraz wejścia do Karkonoskiego Parku Narodowego, pozwala cieszyć oczy niezapomnianym pięknem karkonoskiej panoramy i napełnić płuca ożywczym górskim powietrzem. Wysoka jakość oferowanych usług oraz ciepła atmosfera tworzą miejsce pełne niezapomnianego uroku.
Pensjonat AS to nowoczesny obiekt hotelowy z parkingiem, spełniający najwyższe standardy i dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych. Posiada szerokie wejścia i windę umożliwiające swobodny dostęp dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Dodatkowo pokoje z widokiem na las umożliwiają wejście bezpośrednio przez taras. Do dyspozycji gości są przygotowane gabinety fizjoterapii i odnowy biologicznej (sauna fińska, jacuzzi, siłownia), a profesjonalna obsługa pomoże dobrać odpowiednie zabiegi.
Hotel posiada w ofercie 49 miejsc noclegowych o wysokim standardzie, w tym 16 pokoi dwuosobowych, 4 pokoje trzyosobowe oraz 1 pokój jednoosobowy. W niektórych pokojach istnieje możliwość dostawki w postaci eleganckiego fotela rozkładanego. Wszystkie pokoje wyposażone są w przestronne łazienki, balkony lub tarasy oraz dostęp do Internetu.
Oferujemy także 2 luksusowe apartamenty o powierzchni 60 m2 każdy z dostępem do Internetu, oddzielną sypialnią, salonem i przestronną łazienką. Wystrój wnętrz utrzymany w pastelowej kolorystyce zapewni Państwu doskonały nastrój.
Gości zapraszamy również do jadalni, gdzie serwowane są dania kuchni śląskiej i europejskiej. Na chwile relaksu polecamy doskonale wyposażony bar oraz salę kominkową, gdzie w ciszy i miłej atmosferze można odpocząć po dniu pełnym wrażeń.
Dla gości biznesowych mamy przygotowaną salę konferencyjną z rzutnikiem multimedialnym. A nasz personel pomoże Państwu w przygotowaniu wszelkiego rodzaju spotkań, konferencji czy imprez integracyjnych.
Miłośnikom białego szaleństwa oferujemy możliwość zostawienia sprzętu w specjalnie przygotowanej narciarni. W pobliżu znajdują się wyciągi narciarskie oraz dobrze oznaczone szlaki turystyczne o różnym stopniu trudności.
Walory Pensjonatu AS oraz okolicy pozwalają na niezapomniany wypoczynek o każdej porze roku. Serdecznie zapraszamy.

Cennik

Szczegółowy cennik zamieszczony jest na naszej stronie internetowe www.as.karpacz.pl.
Dodatkowo polecamy nasze atrakcyjne pakiety pobytowe

Wyszukiwarka