OSW BURSZTYN

  • Adres: Bobolin 70
  • Telefon: 94 314 84 67
  • E-mail: bursztyn@ta.pl
  • WWW: www.bursztyn.dabki.pl
  • Cena minimalna: 45
  • Cena maksymalna: 140
  • Ilość miejsc: 220

Oferta

"Ośrodek Sanatoryjno Wczasowy Bursztyn" posiada miejsc noclegowych dla 220 osób (152 miejsc w pokojach 2,3,4 oraz 5-cio osobowych pokojach typu studio.
Na zalesionym terenie naszego obiektu znajduje się również osada domków letnich "Leśna Podkowa". Ośrodek składa się z 20 domków 4- osobowych, 2- pokojowych z pełnym węzłem sanitarnym. W skład wyposażenia każdego z nich wchodzi TV-SAT oraz drobne wyposażenie kuchenne z czajnikiem bezprzewodowym i lodówką. Pięknie urządzony teren wokół domków i cicha okolica przyciągają do nas każdego, kto ceni sobie wypoczynek w parkowym zaciszu z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Na terenie ośrodka znajduje się również kawiarnia, plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy (sztuczna trawa), oraz grill i palenisko przygotowane do dyspozycji gości hotelowych.W ośrodku znajduje się kryty basen rekreacyjny z brodzikiem dla dzieci o wymiarach 18m/7m, jacuzzi, sauna (sucha, infrared), część rehabilitacyjna i odnowy biologicznej.
Do zabiegów, które u nas są wykonywane, zaliczają się: krioterapia, laseroterapia, magnetoterapia, światłolecznictwo, elektroterapia, ultradźwięki, fango, borowina, masaż klasyczny, masaż limfatyczny, masaż wibracyjny na materacu terapeutycznym, aquagimnastyka.
Na miejscu znajduje się również sala konferencyjna na 70 osób. Ośrodek "Bursztyn" posiada również część restauracyjną przygotowaną dla 220 osób, która jednocześnie jest salą bankietową. Na Państwa życzenie organizujemy: wieczorki taneczne, komunie, wesela, studniówki oraz inne imprezy okolicznościowe.
Posiadamy również bogato wyposażony drink bar, kawiarnię, plac zabaw dla dzieci, kort tenisowy (sztuczna trawa), oraz grill i palenisko przygotowane do dyspozycji gości hotelowych.
Teren ośrodka jest ogrodzony i monitorowany, dzięki czemu nasi goście czują się u nas bezpieczni.

Cennik

-45zł/osoba/doba-bez wyżywienia poza sezonem
-75/85zł/osoba/doba-bez wyżywienia w sezonie letnim
-55zł pełne wyżywienie
-10zł/doba dzieci do 3 lat
-25% zniżki dzieci do 7lat.

Wyszukiwarka