Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka

  • Adres: Zawoja 57b, 34-222 Zawoja
  • Telefon: 606 444 213
  • E-mail: biuro@zawojka.pl
  • WWW: https://zawojka.pl/
  • Cena minimalna: 50
  • Cena maksymalna: 85
  • Ilość miejsc: 60

Oferta

Ośrodek Zawojka położony jest w malowniczej miejscowości Zawoja, tuż u stóp Babiej góry - najwyższego szczytu Beskidów. Położona jest w powiecie Suskim, w województwie Małopolskim, tuż przy granicy ze Słowacją. To świetna baza wypadowa do zwiedzania Małopolski i nie tylko. Wiele atrakcji zlokalizowanych w pobliżu Zawoi sprawia, że nie można się u nas nudzić.


Wyposażenie Ośrodka
Ośrodek wypoczynkowy Zawojka dysponuje ponad dwudziestoma przytulnymi i komfortowymi pokojami. Każdy z nich posiada prywatną łazienkę oraz wyposażony jest w telewizor LED. Z naszej oferty korzystają zarówno grupy zorganizowane, wycieczki szkolne, jak i indywidualni turyści planujący pobyt w Zawoi. Eleganckie, wyremontowane łazienki mają na wyposażeniu duże lustro, prysznic, umywalkę i WC. W budynku znajduje się również sala rekreacyjna ze stołem do ping ponga, telewizorem oraz nagłośnieniem i oświetleniem dyskotekowym. Ponadto na terenie ośrodka znajduje się boisko, które jest udostępnione dla naszych gości przez cały czas. Można skorzystać również z miejsca na ognisko.

Sala restauracyjna w Zawojce posiada elegancki wystrój i niebanalne zastosowanie wszelakich regionalnych dekoracji, które doskonale komponują się z klimatem panującym w Zawoi. Nasza sala pomieści kilkadziesiąt osób przy swobodnie rozstawionych stołach. Możliwości konfiguracji są w pełni dowolne, dzięki temu pomieszczenie można bezproblemowo przystosować do konkretnych potrzeb naszych Gości.
Ośrodek wypoczynkowy Zawojka dysponuje własnym zapleczem gastronomicznym. Przygotowujemy pyszne, domowe posiłki dla naszych Gości i zapewniamy catering. Pod względem wyżywienia w pełni współpracujemy z Klientami i zawsze dostosowujemy się do Państwa sugestii i oczekiwań. Nasza kuchnia dostosowuje również posiłki do upodobań dzieci i oferuje dania wegańskie, wegetariańskie i bez glutenu dla chętnych.


Zawojka jako baza na zielone szkoły
Ośrodek Wypoczynkowy Zawojka to doskonała baza na zielone szkoły. Jest dostosowany do potrzeb dzieci i młodzieży, przyjeżdżających do Zawoi. W okolicy nie brakuje licznych atrakcji i rozrywek. Pobyt w Zawoi jest dobrą zabawą połączoną z edukacją. Dla naszych gości tworzymy indywidualny program pobytu dostosowując go do ich potrzeb i oczekiwań. Zielona szkoła to czas odpoczynku od szkolnej ławy ale również powinna mieć walory edukacyjne, a tego w naszym programie z pewnością nie brakuje.

Wyszukiwarka