Ośrodek Wypoczynkowy ROZTOCZE

  • Adres: 22-672 Susiec ul.Polna 3
  • Telefon: 84 66 54 876
  • E-mail: owroztocze@wp.pl
  • WWW: ow-roztocze.pogodzinach.net
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 55
  • Ilość miejsc: 80

Oferta

Ośrodek wypoczynkowy "Roztocze" położony jest w Suścu na Roztoczu. Specyficzny, nienaruszony krajobraz Roztoczańskiego Parku Narodowego, liczne uroczyska leśne, rezerwaty i pomniki przyrody, kaskady rzeczne na rzekach Jeleń, Tanew czy Sopot oraz zabytki historii to jego podstawowe walory krajoznawcze.

Sam ośrodek położony jest w centrum Roztocza, otoczony pięknymi i bogatymi w runo leśne lasami. W Krasnobrodzie położonym 35 km od Suśca znajduje się muzeum Flory i Fauny Roztocza, kapliczka na wodzie oraz kompleks klasztorno-kościelny z cudownym obrazem Matki Boskiej Krasnobrodzkiej.W okolicach Suśca znajdują się dwa parki krajobrazowe: Puszczy Solskiej i Krasnobrodzki, oraz najpiękniejsze na Roztoczu rezerwaty krajobrazowo-leśne: "Czartowe pole" i "Nad Tanwią". Słynny przełom Tanwi, gdzie na 200 metrowym odcinku rzeki jest 24 małych wodospadów, zwanych "Szumami" stał się symbolem Roztocza.

Ośrodek wypoczynkowy "Roztocze" - dysponuje bazą noclegową w budynku hotelowym. Do dyspozycji gości pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym - ogółem 70 miejsc noclegowych.

Do dyspozycji gości stołówka (pyszne domowe obiady), kawiarnia, boisko do siatkówki, kort tenisowy, bilard, basen odkryty, brodzik dla dzieci, miejsce na ognisko, wędzarnia ryb, dwa parkingi - jeden na autokary.

Organizujemy:
- Narady (sala na 70 osób)
- Konferencje
- Szkolenia
- Wesela i inne imprezy okolicznościowe (sala na 250 osób)
- Kolonie
- Obozy
- Zielone szkoły
- Pobyty indywidualne
- Biesiady przy ognisku

Wyszukiwarka