Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami

  • Adres: ul. Lipowa 46, 13-230 Lidzbark
  • Telefon: 023-6961249
  • E-mail: kontakt@podlipami.mazury.pl
  • WWW: www.podlipami.mazury.pl
  • Cena minimalna: 0
  • Cena maksymalna: 0
  • Ilość miejsc: 255

Oferta

Ośrodek Wypoczynkowy Pod Lipami usytuowany jest na obrzeżach miasteczka Lidzbark (Welski), w południowo - zachodniej części województwa warmińsko - mazurskiego. Zlokalizowany częściowo w lesie na skraju parku krajobrazowego w odległości 50 m od jeziora Lidzbarskiego oraz nowoczesnej plaży miejskiej, przy której rozpoczyna się jeden ze szlaków turystycznych rzeki Wel.

Zakwaterowanie
Obiekt zajmuje powierzchnię 3,5 ha, jest oświetlony, ogrodzony, strzeżony oraz posiada duży parking dla samochodów osobowych i autokarów. Dysponuje 450 miejscami noclegowymi o zróżnicowanym standardzie. Zakwaterowanie w budynkach hotelowych, pokoje 2 ? 4 osobowe z łazienkami i TV, domkach campingowych 2 - 4 osobowych.

Rekreacja
Do dyspozycji gości wypoczywających w Ośrodku oddajemy: miejsce do rozpalania ognisk i grillowania, boiska sportowe do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, świetlice ze stołami do tenisa wraz ze sprzętem sportowym, salę multimedialną. W odległości 500 m od Ośrodka znajduje się wypożyczalnia sprzętu wodnego.

W roku 2011 Ośrodek dokonał zakupu nowego sprzętu do organizaji aktywnego wypoczynku dzieci i młodzieży. Na wyposażeniu Ośrodka znajdują się teraz: quady, kula zorbing, rowery turystyczne, markery i maski do paintballa, kije do Nordic Walkingu.

Gastronomia
W naszej restauracji serwujemy tradycyjne potrawy kuchni polskiej oraz spełniamy indywidualne życzenia gości.
Organizujemy imprezy okolicznościowe, wesela, bankiety, stypy do dwustu osób.
Infrastruktura szkoleniowa Posiadamy trzy wielofunkcyjne, klimatyzowane sale szkoleniowe, wraz z niezbędnym wyposażeniem do organizacji szkoleń.

Organizujemy:
Wczasy, pobyty weekendowe, imprezy integracyjne dla firm, kolonie, zielone szkoły, imprezy okolicznościowe, wesela do 200 osób.

Wyszukiwarka