NOCE I DNIE

  • Adres: Cząstkowo 43, 83-042 Ełganowo
  • Telefon: 058 683 73 83
  • E-mail: pensjonatnoceidnie@gmail.com
  • WWW: www.noceidnie.com
  • Cena minimalna: 120
  • Cena maksymalna: 170
  • Ilość miejsc: 34

Oferta

Wystarczy zaledwie 30 minut jazdy samochodem od Gdańska, by na pograniczu Kaszub i Kociewia - odnaleźć uroczy pensjonat NOCE I DNIE.Warto się w nim zatrzymać na dłużej! Największa atrakcja czeka na miłośników golfa. Z pewnością ucieszy ich bliskie sąsiedztwo 18-dołkowego pola golfowego klasy mistrzowskiej PAR 72 "Postołowo Golf Club". W pobliżu pensjonatu rozciąga się malownicze jezioro Bronisław, idealne dla zapalonych wędkarzy. Rozległe tereny leśne sprzyjają zarówno spacerom i uprawianiu joggingu, jak i wycieczkom rowerowym (wypożyczalnia rowerów na miejscu). Można również pojeździć konno lub przejechać się bryczką. Zimą natomiast bardzo popularne są kuligi. Po aktywnym wypoczynku goście mogą odpocząć przy kominku lub podziwiać piękno okolicy na tarasie widokowym. Specjalnie dla gości pensjonatu - pakiety golfowe.
Pensjonat NOCE I DNIE jest też doskonałą bazą wypadową do dalszych i bliższych wycieczek.Na specjalne życzenie gości organizujemy wyjazdy do Trójmiasta, Malborka, Fromborka, a także do najsłynniejszych miejsc na Kaszubach: najstarszego w Polsce skansenu etnograficznego we Wdzydzach Kiszewskich, rezerwatu archeologiczno-przyrodniczego "kamienne kręgi" w Węsiorach oraz ogrodu dendrologicznego w Wirtach.
Przygotowaliśmy dla Państwa 20 i 32 miejsca noclegowe. Oferujemy pokoje jednoosobowe, dwuosobowe oraz trzyosobowe wyposażone w wygodne łóżka, tv-sat, wode mineralną oraz łazienke z prysznicę lub wanną. Gwarantujemy przyjezdną i rodzinną atmosferę. W cenę noclegu wliczona jest znakomite śniadanie. Dodatkowo na życzenie przygotowujemy obiady lub obiadokolacje. Posiadamy również sale konferencyjną i organizujemy imprezy integracyjne dla firm.

Cennik

sezon niski (październik - kwiecień):

pokój jednoosobowy 150 zł
pokój dwuosobowy 220 zł
pokój trzyosobowy 270 zł

sezon wysoki (maj - wrzesień):

pokój jednoosobowy 170 zł
pokój dwuosobowy 260 zł
pokój trzyosobowy 320 zł

Cena pokoju obejmuje śniadanie w formie bufetu szwedzkiego. Parking jest bezpłatny.

Wyszukiwarka