Kompleks Konferencyjno-Wypoczynkowy Bobrowa Dolina

  • Adres: Bobrowa 25, 16-060 Zabłudów
  • Telefon: 85 717 74 12, 512 009 920
  • E-mail: marketing@bobrowadolina.pl
  • WWW: bobrowadolina.pl
  • Cena minimalna: 0
  • Cena maksymalna: 0
  • Ilość miejsc: 0

Oferta

Bobrowa Dolina zlokalizowana jest tuż pod Białymstokiem, w malowniczej otulinie Puszczy Knyszyńskiej, największego zwartego kompleksu leśnego w Polsce. Nie bez kozery zwanego "Zielonymi płucami". Bezpośrednie sąsiedztwo wsi Bobrowa ze starymi siedliskami, tajemniczym młynem i starymi wierzbami wprowadza w sielankowy nastrój, sprzyja wyciszeniu, pełnemu relaksowi i pozwala zregenerować utracone siły.

Centrum Konferencyjno - Szkoleniowe Bobrowa Dolina zajmuje 7 hektarów starannie zagospodarowanego terenu. W skład kompleksu wchodzi hotel z 70 miejscami noclegowymi w pokojach 1,2,3 osobowych oraz apartamentach. Nasza restauracja oferuje smaczną i zdrową kuchnię domową ze specjalną ofertą dla smakoszy. Naszą dumą są "Biesiady regionalne" z tradycyjną oprawą muzyczną wykonywaną na żywo. Wspaniałym wytchnieniem po ciężkim dniu będą chwile spędzone w miłym towarzystwie w kawiarni z salą kominkową a amatorzy biesiadowania wyśmienicie zabawią się przy ognisku lub grillu urządzanym pod zadaszoną wiatą mogącą pomieścić 120 biesiadników.

Spragnionym aktywnego wypoczynku, proponujemy szereg atrakcji wśród dziewiczej przyrody z dala od wielkomiejskiego zgiełku. Na wielkim obszarze rekreacyjnym znajdują się alejki spacerowe i boiska do gier zespołowych w tym siatkówki plażowej. Polecamy treningi nordic walking a cudowna okolica sprzyja wycieczkom rowerowym. Na wielbicieli wędkarstwa w naszych stawach czekają niecierpliwie ryby.

Zimą zapraszamy na niezapomniane kuligi puszczańskimi traktami zamieniając je na wozy w pozostałych porach roku. Zawsze z typowo podlaską gościnnością.

Bobrowa Dolina to świetne miejsce na całoroczną organizację pamiętnych wesel, bali, bankietów i wszelkiej maści imprez okolicznościowych. Nasze największe sale mogą łącznie pomieścić nawet 350 osób. W mniejszych zapewniamy miłą kameralną atmosferę.

Wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej organizacji szkoleń, konferencji oraz imprez firmowych. Dzięki współpracy z liderami firm eventowych jesteśmy gotowi sprostać wszystkim wymaganiom. Paintball-owa wojna, rajdy terenowe quadami czy lądowanie helikoptera - wszelkiego rodzaju imprezy integracyjne już z powodzeniem organizowaliśmy.

Specjalnie dostosowane sale szkoleniowo - konferencyjne umożliwiają przeprowadzenie w jednym czasie nawet 6 spotkań. Wyposażone są w profesjonalny sprzęt typu ekran, rzutnik, flipchart i internet bezprzewodowy.
Brak informacji
Brak informacji
Brak informacji

Wyszukiwarka