Komfortowe Pokoje w Stegnie

  • Adres: 82 - 103 Stegna ul. Morska 20
  • Telefon: 0508 210 043 lub 0501 726 451
  • E-mail: pokoje-stegna@wp.pl
  • WWW: www.wypoczyneknamierzei.prv.pl
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 40
  • Ilość miejsc: 15

Oferta

Oferujemy Państwu komfortowe pokoje z łazienkami, TV, aneksami kuchennymi (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce, naczynia). Do dyspozycji gości jest także w pełni wyposażona ogólnodostępna kuchnia, grille, duża drewniana wiata ze stołem do tenisa oraz meble ogrodowe.
Obiekt usytuowany jest na blisko hektarowej ogrodzonej działce w bezpośrednim sąsiedztwie lasu przy drodze dojazdowej do plaży. Lokalizacja i dużo zieleni sprawia, że czujemy się odizolowani od zgiełku i hałasu, a otaczające dom drzewa czynią z posesji leśną polanę. Odległość do morza wynosi 1800 m, natomiast do centrum miejscowości około 0,5 km. Do plaży można dojść asfaltową szosą lub jedną z malowniczych leśnych dróg.
Na terenie posesji znajdują się huśtawki, piaskownica, zabawki dla najmłodszych, oraz bezpłatny parking dla zmotoryzowanych.

Zapraszamy przez cały rok!!!

ZAPEWNIWMY BEZPRZEWODOWY DOSTęP DO INTERNETU


Pokój nr 1. ?Apartament?
(do 5 osób)

Składa się z dwóch pokoi i łazienki.
W jednym z pokoi znajduje się telewizor, duża i pojemna szafa, aneks kuchenny (meble kuchenne, zlewozmywak, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce i szklane naczynia) oraz 2-osobowa rozkładana kanapa. Drugi z pokoi to typowa sypialnia. Jest tam 2-osobowa rozkładana kanapa i tapczanik, komoda oraz szafka nocna.
Pokój nr 2.
(3 osobowy)

Bardzo przyjemny pokój z łazienką, telewizorem oraz aneksem kuchennym (meble kuchenne, zlewozmywak, lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce oraz szklane naczynia). Znajduje się w nim szafa, komoda, szafka nocna, 2-osobowa rozkładana kanapa oraz tapczanik.Pokój nr 3.
(2-3 osobowy)

Pokój z ładnym widokiem na las. W pokoju łazienka, telewizor, duża i pojemna szafa, aneks kuchenny (lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik, sztućce, szklane naczynia) oraz 2-osobowa rozkładana kanapa i tapczanik.
Pokój nr 4. (Nad Garażem)

Jest to samodzielne mieszkanko usytuowane nad garażem.
Składa się z przedpokoju dwóch pokoi, aneksu kuchennego oraz łazienki.
Aneks kuchenny - meble kuchenne, zlewozmywak, kuchenka mikrofalowa, lodówka, czajnik bezprzewodowy, sztućce oraz szklane naczynia.
Większy z pokoi przylegający do aneksu kuchennego spełnia rolę pokoju dziennego. Usytuowany jest w nim telewizor, komoda, dwie wersalki, fotele, szafki nocne oraz ława.
Drugi z pokoi to typowa, niewielka sypialnia. Znajdują się w niej dwa tapczaniki, szafa, komoda oraz szafka nocna.
W przedpokoju ustawiona jest komoda, szafka na obuwie oraz wieszak.


Domek kempingowy
(5-6 osobowy)

Drewniany, wygodny domek kempingowy, ładnie usytuowany w dużym ogrodzie. Składa się z dwóch pokoi, kuchni oraz łazienki. W jednym z pokoi znajduje się telewizor, wersalka oraz tapczanik, w drugim natomiast łóżko piętrowe i tapczanik.
Kuchnia ? wyposażona i umeblowana (lodówka, kuchenka mikrofalowa, dwupalnikowa kuchenka gazowa, czajnik, naczynia, stolik oraz ława narożna).
Przed domkiem ustawiony jest duży drewniany stół oraz duży parasol.
PRZYBLIŻONE ODLEGŁOŚCI ZE STEGNY:

Elbląg: 40 km,

Gdańsk: 55 km,

Malbork: 40 km,

Wyszukiwarka