Jelenia Struga SPA RESORT

  • Adres: ul. Podgórze 55
  • Telefon: 0757528444
  • E-mail: k.suwalski@jeleniastruga.pl
  • WWW: www.jeleniastruga.pl
  • Cena minimalna: 174
  • Cena maksymalna: 309
  • Ilość miejsc: 70

Oferta

Jelenia Struga SPA RESORT w Karkonoszach i Jelenia Struga DAY SPA z samego centrum Wrocławia zaprasza serdecznie wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego, chcących odbyć relaksującą podróż w krainę błogiego ciepła i niezwykłych aromatów, chcących utrzymać swój organizm jak najdłużej w doskonałej formie.

SPA & Wellness
Wyobraź sobie miejsce, gdzie zapominasz o stresie i napięciach dnia codziennego i gdzie powracają do Ciebie dobrostan i harmonia?
Zapraszamy do Jelenia Struga SPA RESORT


Podziemne Inhalatorium Radonowe
Pod stokami otaczającymi Jelenia Struga SPA RESORT gór zachowały się zabytkowe sztolnie. W jednej z nich znajduje się Podziemne Inhalatorium Radonowe, gdzie w stałej całorocznej temperaturze 7-8 st. C przy wilgotności powietrza 95-98%, w atmosferze urokliwej sztolni, w wygodnym ułożeniu i przy pełnym zabezpieczeniem przed nadmiernym ochłodzeniem, słuchając relaksacyjnej muzyki poddadzą się Państwo dobroczynnej terapii. Jedyne takie miejsce w Polsce i jedno z pięciu na świecie.


Sztolnie Kowary
Należąca do kompleksu Jelenia Struga SPA RESORT Podziemna Trasa Turystyczna dla dużych i małych, ze swoimi tajemnicami, magią i żywą historią?


Oferta dla firm
Doskonale wyposażona w profesjonalny sprzęt sala konferencyjna pozwoli na przeprowadzenie spotkania z dala od zgiełku ulic i tłumu przemieszczających się ludzi. Niewiele jest takich miejsc, gdzie można połączyć ze sobą dwa światy: nowoczesnej techniki i pięknej przyrody. U nas wyczerpujący dzień szkoleń może okazać się przyjemnością i dniem pełnym wrażeń ?


Integracja, rekreacja,wypoczynek
Spacery malowniczymi górskimi szlakami, jazda konna lub bryczką, zjazd saniami rogatymi, lot samolotem nad Karkonoszami, ścieżki rowerowe, Nordic Walking, narty, tenis, chodzenie po rozżarzonych węglach, Poszukiwanie Skarbów Walońskich i wiele innych przeżyć ?

Restauracja Villa, Podziemie Al Capone, Biblioteka Indyjska, Bilard, Winiarnia
Doskonała kuchnia, wyśmienite wina, nastrojowe wnętrza i gościnność obsługi w domowej atmosferze to zalety, które urzekły wielu znakomitych gości.


Pokoje i apartamenty
Przestronne, elegancko wyposażone wnętrza, w których specjalne oświetlenie, kolory i dodatki sprawiają, że każdy z nich ma różny charakter, a Goście czują się w nich radośnie i spokojnie.
W każdym pokoju TV SAT, telefon, Internet, sejf.


Cena noclegu obejmuje również:
- Śniadanie w formie bufetu pełnego zdrowej żywności
- STR - Skojarzoną Terapię Radonową
- Saunę fińską z kąpielą w górskim strumieniu
- korzystanie z basenu przeciwprądem i niespotykanym widokiem na podwodną recepcję
- Poranne brodzenie w żywej wodzie górskiego strumienia metodą Sebastiana Kneippa
- Korzystanie z Biblioteki Indyjskiej z bogatym księgozbiorem
- Trasy narciarskie i do pieszych wędrówek
- Muzykę na żywo w każdy piątek
- Kącik internetowy
- Monitorowany parking

Cennik

http://www.jeleniastruga.pl/public/files/210.pdf

Wyszukiwarka