Hotel WOLIN ***

  • Adres: Nowomyśliwska 76
  • Telefon: 913281035
  • E-mail: marketing@hotelwolin.pl
  • WWW: www.hotelwolin.pl
  • Cena minimalna: 160
  • Cena maksymalna: 460
  • Ilość miejsc: 255

Oferta

Nasz hotel jest doskonale wyposażonym obiektem wypoczynkowo-konferencyjnym z bogatym zapleczem rekreacyjnym. Usytuowanie, na obrzeżach Wolińskiego Parku Narodowego w odległości 500 m od najpiękniejszej i najczystszej plaży na polskim wybrzeżu, to gwarancja relaksu, połączonego z aktywnym wypoczynkiem oraz niepowtarzalna możliwość organizacji spotkań biznesowych czy integracyjnych.

Obiekt przystosowany jest do obsługi osób niepełnosprawnych.
Mile widziani są również czworonożni przyjaciele naszych gości.

Dbając o zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa, teren wokół hotelu jest ogrodzony i monitorowany.
Profesjonalna obsługa, przyjazna atmosfera i różnorodność świadczonych przez nas usług zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia i doskonałe warunki pobytu w naszym hotelu.

W ofercie obiekt posiada pokoje jedno i dwuosobowe - istnieje możliwość dostawki. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, TV, telefon, radio oraz słoneczny taras. Do dyspozycji gości oddane do korzystania są bezpłatnie: siłownia, basen, jacuzzi, bilard, monitorowany parking. Dodatkowo istnieje również możliwość skorzystania z sauny, solarium, centrum fizykoterapii jak również kortu tenisowego. Fakt posiadania własnej wędzarni i ogrodu grillowego z możliwością zorganizowania także ogniska czyni nasz obiekt idealnym miejscem do zorganizowania wyjazdów integracyjnych. Dla gości biznesowych do dyspozycji pozostaje sala konferencyjna duża na ok 200 osób z możliwością podziału, a także mniejsza na ok 75 osób. Sale wyposażone są w nowoczesny sprzęt audio-wizualny przystosowany do obsługi każdego rodzaju konferencji czy szkoleń. Ponadto dzięki bogatemu menu jesteśmy w stanie zorganizować każdy bankiet, a także wesele.

Cennik

POKÓJ SEZON I SEZON II SEZON III
jednoosobowy 270 190 160
dwuosobowy 370 280 240
apartament do 2 os. 460 360 290
dostawka 90 90 90


I SEZON 20 czerwca - 30 sierpnia

II SEZON 04 kwietnia -20 czerwca
29 sierpnia -24 października
19 grudnia - 02 stycznia

III SEZON 02 stycznia -04 kwietnia
25 października -19 grudnia

Wyszukiwarka