Hotel Tatry*** atrakcyjne ceny

  • Adres: Małe Ciche 91
  • Telefon: 18 20 77 011
  • E-mail: hoteltatry@polskietatry.pl
  • WWW: www.polskietatry.pl
  • Cena minimalna: 55
  • Cena maksymalna: 100
  • Ilość miejsc: 100

Oferta

Zespół "Tatry" Polana Zgorzelisko jest najwyżej położonym obiektem konferencyjno-wypoczynkowym w Polsce z przepiękną panoramą Tatr. Znajduje się w unikalnym miejscu Tatrzańskiego Parku Narodowego. Hotel szczególnie ceniony jest przez narciarzy. Jest doskonałą bazą wypadową na wycieczki w góry, organizowanie pobytów szkoleniowych, edukacyjnych, integracyjnych, imprez typu incentive, team building, seminariów a także innych spotkań biznesowych.
Hotel "Tatry" oferuje 104 miejsca w 50 pokojach z łazienkami, telefonem, TV satelitarną, radiem, z balkonami i widokiem na pasmo Tatr.
Do dyspozycji Państwa również:

* drink bar z salą kominkową,
* bilard,
* studio odnowy biologicznej: sauny, siłownia, gabinet masażu

Na terenie Hotelu "Tatry" znajduje się zadaszone miejsce na ognisko, boisko do siatkówki, koszykówki, badmintona oraz plac zabaw dla dzieci
Dysponujemy garażami oraz bezpłatnym parkingiem. Zwierzęta mile widziane.
W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się wyciąg orczykowy, szałas pod Wilkiem, wyciąg narciarski Małe Ciche.

Po aktywnie spędzonym dniu, polecamy chwile odpoczynku w dwu piętrowym szałasie gastronomicznym "Pod Wilkiem", ze słonecznym tarasem widokowym z którego można podziwiać całą panoramę Tatr. Przy szałasie znajduje się parking.

Hotel Tatry jest przystosowany do przyjmowania grup młodzieżowych (wycieczki szkolne, zielone szkoły, obozy i kolonie), grup sportowych, szkół przetrwania - zajęć survivalowych, a także do organizacji szkoleń, zjazdów, konferencji.

Do dyspozycji Państwa również Aqua Park Zakopane w Zespole "Antałówka". Atrakcje wodne, z których można korzystać bez ograniczeń są wliczone w cenę pobytu.

Cennik

pok 2 os 110 zł
pok 3 os 150 zł
apart 2 os 200 zł
oferty specjalne i pakiety pobytowe

Wyszukiwarka