Hotel & SPA Kocierz

  • Adres: ul. Beskidzka 206 34-120 Targanice
  • Telefon: 338750600
  • E-mail: hotel@kocierz.pl
  • WWW: www.kocierz.pl
  • Cena minimalna: 100
  • Cena maksymalna: 380
  • Ilość miejsc: 245

Oferta

Hotel & SPA Kocierz położony jest pośród łagodnych wzgórz polskich gór, w samym sercu Krajobrazowego Parku Beskidu Małego. Ośrodek znajduje się na granicy województwa małopolskiego i śląskiego, w pobliżu takich miast jak Wadowice, Andrychów i Żywiec.
Do naszego obiektu usytuowanego na szczycie Przełęczy Kocierskiej (750 m n.p.m.) dotrą Państwo asfaltową serpentyną najstarszego w Polsce bitego traktu.
Na nasz obiekt składa się m.in. wysokiego standardu hotel, z bardzo elegancką i stylową salą Villa Lamus oraz Salą Konferencyjną - Balową. Hotel dysponuje miejscami noclegowymi dla 245 Gości w 90 pokojach: 1,2,3 osobowych, apartamentach, pokojach studio oraz 2 poziomowych pokojach z antresolą. Wszystkie pokoje mają łazienki z prysznicem, są przestronne, wyposażone w TV SAT, dostęp do Internetu.
Villa Lamus to sala restauracyjna z interesującym, nietuzinkowym wnętrzem mającym żywe odniesienie do minionych epok. Wystrój restauracji został oparty na wiekowych i zabytkowych przedmiotach o często zapomnianym przeznaczeniu. Sala może ugościć jednorazowo 80 osób, posiada sporych rozmiarów taras, z którego roztacza się wspaniała panorama okolicznych wzgórz i leżącego w dolinie Andrychowa. Jest to punkt widokowy, z którego goście i turyści często zaglądają na taras aby podziwiać uroki okolicy.
Sala Konferencyjno - Balowa może pomieścić 250 osób a w ustawieniu kinowym nawet 400 osób. W sali konferencyjnej (ze względu na jej powierzchnię i uroczysty wystrój) organizujemy konferencje, szkolenia oraz wszelkie imprezy, głównie wesela i inne imprezy zamknięte oraz bale, we wspaniałej oprawie muzycznej i artystycznej. Sala wyposażona jest w najnowocześniejszy sprzęt techniczny i audiowizualny.
Zaraz przy hotelu znajduje się tradycyjna, polska karczma góralska, która na dwóch kondygnacjach może jednorazowo ugościć 300 osób. Staropolski klimat oddaje przestronne drewniane wnętrze, oryginalne palenisko, górale i góralki obsługujące gości jak również specyficzne tradycyjne góralskie menu. Karczma przyciąga zarówno turystów jak i osoby spragnione dobrego, solidnego jak i wyrafinowanego posiłku.
Organizujemy: biesiady, ogniska, wycieczki krajoznawcze, catering, imprezy firmowe, pikniki, festyny, wesela, imprezy rodzinne, dyskoteki, występy artystyczne, wypoczynek aktywny.
Różnorodność imprez organizowanych w naszym Ośrodku z pewnością dostarczy Państwu mnóstwa wrażeń. Do dyspozycji Gości pozostaje klub dyskotekowy K2 oraz Centrum SPA, gdzie można skorzystać z basenu, sauny, jacuzzi i wielu zabiegów kosmetycznych i pielęgnacyjnych w 10 ekskluzywnych gabinetach. Na osoby ceniące aktywny wypoczynek czekają korty tenisowe ze sztuczną trawą, Park Linowy, naturalny Aquapark. Dla dzieci plac zabaw i Park Linowy dla dzieci.
Zimą dorosłych i dzieci zapraszamy do skorzystania z oświetlonych i sztucznie naśnieżanych wyciągów narciarskich o długości 750 m i 100m.
W planach na lata 2010/2011 jest otwarcie wioski indiańskiej, miasteczka kowbojskiego, skansenu kultury górniczej i planetarium.

Cennik

pokój 1 osobowy 290zł
pokój 2 osobowy 320zł
pokój 3 osobowy 400zł
apartament 380zł
apartament z antresolą 380zł
pokój typu studio 320zł
dostawka 80zł
dzieci do lat 3 gratis

Wyszukiwarka