***Hotel&Restauracja "Dworski"

  • Adres: ul.Pod Zodiakiem 2, Warzymice
  • Telefon: 091 311 68 20, 516-500-096
  • E-mail: marketing@hoteldworski.pl
  • WWW: www.hoteldworski.pl
  • Cena minimalna: 250
  • Cena maksymalna: 250
  • Ilość miejsc: 24

Oferta

Położenie
***Hotel & Restauracja "Dworski" usytuowany jest w miejscowości Przecław, na trasie Szczecin - Kołbaskowo przy granicy niemieckiej. Położenie hotelu sprawia iż jest to idealne miejsce dla biznesmenów robiących przygraniczne interesy, jak i zagranicznych turystów interesujących się regionem.
Hotel jest wspaniałym miejscem na organizowanie uroczystości weselnych, spotkań biznesowych, konferencji oraz bankietów okolicznościowych.

Pokoje
Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje jedno i dwuosobowe oraz apartament. Wszystkie pokoje są stylowe i klimatyzowane, posiadają łazienki. Wyposażenie to meble stylizowane, TV satelitarna, Internet, telefon,
Cena pokoju obejmuje:
- nocleg - doba trwa od godz. 14.00 do 12.00 dnia następnego
- śniadanie w formie bufetu
- strzeżony parking przy hotelu
- dostęp do Internetu (dostęp Wi-Fi stały, w całym Hotelu)
- budzenie
- każda łazienka wyposażona jest w suszarkę do włosów, ręczniki, mydełko, szampon,
Dzieci do 3 roku życia pod opieką rodziców przebywają w hotelu Dworski za darmo.

Restauracja, Bar
W cenie noclegu zawarte jest śniadanie podawane w godzinach 7.00 - 9.00, w weekendy 7.00 - 10.00. Od godziny 12-tej zapraszamy do stylowej Restauracji, gdzie szef kuchni serwuje znakomitości kuchni staropolskiej, menu obejmuje również dania kuchni włoskiej i francuskiej. Profesjonalna i dyskretna obsługa sprawia, iż Restauracja Dworski jest idealnym miejscem zarówno na zorganizowanie biznesowego lunchu lub kolacji, jak i prywatnego przyjęcia w gronie rodziny lub znajomych.
Od godzin popołudniowych pracuje również bar. Barmanka serwuje wyśmienite drinki, koktajle, wino z różnych stron świata, również wyselekcjonowane whisky. Niepowtarzalny klimat i ekskluzywne wnętrze sali barowej pozwoli odpocząć i poczuć się wyjątkowo.

Spotkania biznesowe
Organizujemy spotkania biznesowe w kameralnej sali bankietowej, ekskluzywne wnętrze sprzyja rozmową i ważnym naradom. Sala dla 12 osób jest elegancko i komfortowo wyposażona, posiada meble stylizowane, zastawę królewską, automat do kawy, barek alkoholi. Wyłączność oraz pełna dyskrecja to najważniejsze zalety sali.

Cennik

Pokoje cennik:
Pokój 1-osobowy 250 zł/ doba
2-osobowy 295 zł/ doba
2-osobowy+ dostawka 340zł/ doba
Apartament 420zł/ doba

Wyszukiwarka