Hotel - Motel

  • Adres: Kalsk 1e, 66-100 Sulechów
  • Telefon: (68) 385-45-15
  • E-mail: motel-texicana@post.pl
  • WWW: www.motel-texicana.pl
  • Cena minimalna: 110
  • Cena maksymalna: 230
  • Ilość miejsc: 60

Oferta

Motel-Hotel Texicana usytuowany jest przy trasie międzynarodowej E-3 ze Świnoujścia do Kudowej, między Zieloną Górą a Świebodzinem (województwo lubuskie).

Proponujemy Państwu noclegi w 1-, 2- i 3-osobowych pokojach
z łazienkami o wysokim standardzie. Pokoje hotelowe wyposażone są w telewizor z programem satelitarnym, radio, telefon i bezprzewodowy internet (Wi-Fi). Hotel posiada 60 miejsc noclegowych w 30 pokojach.

Dla bezpieczeństwa naszych Gości dostępny jest monitorowany, bezpłatny parking oraz garaże.

Hotel - Motel Texicana jest idealnym miejscem do zorganizowania różnego rodzaju spotkań takich jak szkolenia, zebrania, konferencje czy sympozja. Do dyspozycji naszych Gości oddajemy klimatyzowaną i nowocześnie urządzoną salę konferencyjną, która stanowi uzupełnienie świadczonych dla Państwa usług. Wyposażona jest ona w sprzęt audiowizualny (komputer, flipcharty, rzutnik komputerowy, video, DVD, przenośny ekran).

Sala przeznaczona na konferencje, szkolenia i sympozja przygotowana jest na 80 osób.

Restauracja w Hotel - Motel "Texicana" serwuje dania kuchni polskiej. Do naszych specjałów zalicza się gicz cielęcą, flaczki i żurek. Połączenie dobrej kuchni oraz miłej obsługi gwarantują, iż czas spędzony u nas pozostanie długo w Państwa pamięci.

Do dyspozycji Gości naszej restauracji są dwie klimatyzowane sale, każda z ponad 100 miejscami konsumpcyjnymi. Nasza restauracja czynna jest codziennie przez całą dobę.

Hotel - Motel "Texicana" specjalizuje się także w organizacji wszelkiego rodzaju imprez. Zaliczyć do nich można: dancingi, przyjęcia okolicznościowe.

Trwa rozbudowa obiektu, JUŻ JEST DOSPTĘPNA duża klimatyzowana sala mieszcząca 350 osób. W nieco późniejszym terminie znajdą Państwo w naszej ofercie więcej pokoi, saunę, jacuzzi oraz kręgle!

Istnieje możliwość negocjacji cen noclegu/noclegów! Dla grup zorganizowanych proponujemy także atrakcyjne zniżki i promocje!

Cennik

Pokój 1 osobowy bez śniadania - 110zł
Pokój 1 osobowy ze śniadaniem - 130zł
Pokój 2 osobowy bez śniadania - 140zł
Pokój 2 osobowy ze śniadaniem - 180zł
Pokój 2 osobowy (1 os.) bez śniadania - 120zł
Pokój 2 osobowy (1 os.) ze śniadaniem - 140zł
Pokój 3 osobowy bez śniadania - 170zł
Pokój 3 osobowy ze śniadaniem - 230zł

Wyszukiwarka