Hotel Maraton

  • Adres: Lubenia 618
  • Telefon: 017 85 00 216
  • E-mail: maraton@maraton.biz
  • WWW: www.maraton.biz
  • Cena minimalna: 45
  • Cena maksymalna: 90
  • Ilość miejsc: 116

Oferta

Ośrodek Maraton położony jest w malowniczej części Pogórza Dynowskiego, w Chronionym Obszarze Hyżneńskim. Z naszych progów można wyjść wprost na piesze szlaki prowadzące przez Pogórze aż po Bieszczady a tylko 200 m trzeba pokonać by znależć się nad WisłokiemJesteśmy umiejscowieni zaledwie 16 km od Rzeszowa i tylko 23 km od lotniska Jasionka. Nasz Ośordek może stać się dobrą bazą wypadową dla tych, którzy chcieliby zobaczyć zamek w Łańcucie czy pamiątki kultury żydowkiej w Leżajsku.

Maraton to także dobre miejsce dla ludzi lubiących sport i aktywny wypoczynek. Ci którzy uprawiają: boks, sporty walki, taniec, nordic walkig, kajakarstwo turystyczne, zapasy, piłkę nożną, reczną i futsal, są naszymi częstymi gośćmi.
1, 2, 3 - osobowe i rodzinne pokoje z TV i dostępem do internetu oraz z łazienkami czekają na naszych gości. Dysponujemy 116 miejscami noclegowymi w dwóch budynkach.

Naszym Gościom proponujemy korzystanie z bogatego zaplecza sportowo - rekreacyjnego.Zapraszamy do :***Hali sportowej o wymiarach 24x19m z boiskami do siatkówki, koszykówki, piłki nożnej, badmintona, futsalu, piłki ręcznej, tenisa ziemnego a także wyposażonej w ring bokserski, matę zapaśniczą, akcesoria atletyczne.

***Sauny parowej z ruską banią. Kabina sauny mieści do 6 dorosłych osób.***Basenu odkrytego w okresie letnim. Basen znajduje sie w ogródku grillowym na ternie ośrodka i jest znakomitym miejscem wytchnienia w czasie wakacyjnych upałów.***Siłowni składającej się z 23 profesjonalnych stanowisk do ćwiczeń kulturystycznych i sprawnościowych.*** Masaży relaksacyjnych i leczniczych wykonywanych przez specjalistów do regeneracji oraz rehabilitantów.

*** Wyciąg narciarski w Babicy
Opis wyciągu trasy o zróżnicowanym stopniu trudności, wyciąg położony na południe od Rzeszowa, w odległości ok. 17km przy trasie Nr 9.
Długość trasy 4 trasy zjazdowe o długości: 60, 120, 400 i 450 metrów
Różnica wzniesień około 80 metrów
Typ wyciągu 3 wyciągi (1 orczykowy i 2 zaczepowe)
Naśnieżanie sztuczne naśnieżanie
Oświetlenie sztuczne oświetlenie
Czynny w sezonie od 10.00 do 22.00
Cennik

karnet zwykły 10 przejazdowy :
- w weekendy 12 zł
- w dni powszednie 10zł (dzieci 8zł)
Kontakt tel. (0-17) 2772656
Inne wypożyczalnia, parking, szkółka narciarska, serwis, gastronomia

Wyszukiwarka