Hotel Europa

  • Adres: ul. Zdrojowa 15, 57-320 Polanica Zdrój
  • Telefon: +48 75 64 399 01
  • E-mail: recepcja@europa-polanica.eu
  • WWW: www.europa-polanica.eu
  • Cena minimalna: 100
  • Cena maksymalna: 170
  • Ilość miejsc: 49

Oferta

Hotel Europa w Polanicy Zdroju serdecznie zaprasza. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.europa-polanica.eu.

Położenie
Hotel Europa usytuowany jest w zacisznym miejscu w samym sercu Polanicy Zdroju przy słynnym na całą Polskę Deptaku Spacerowym, w pobliżu Parku Zdrojowego i Zakładu Przyrodoleczniczego. Obiekt otoczony jest licznymi kawiarenkami, restauracjami oraz obiektami kulturowymi takimi jak teatr i kino. Miejsce to stanowi doskonały punkt wyjściowy dla pieszych, rowerowych i samochodowych wycieczek. Stąd turyści wyruszają do Błędnych Skał, na Szczeliniec Wielki, Kaplicy Czaszek, do Sanktuarium w Wambierzycach, czy do Czech. Leczniczy klimat uzdrowiska wpływa korzystnie na leczenie schorzeń układu krążenia. Goście Hotelu mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu oraz parkingu. Zajmujemy się również organizacją wycieczek do najpiękniejszych miejsc regionu takich jak: Praga, Skalne Miasto, Park Safari oraz Wrocław.

Zakwaterowanie

Na naszych Gości czekają eleganckie, przestronne pokoje, wszystkie z łazienkami, w większości z balkonem, wyposażone są w TV satelitarną i telefon. Posiadamy pokoje 1-, 2-osobowe oraz pokoje typu studio. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie i dostęp do bezprzewodowego Internetu Wi-Fi (w każdym pokoju) oraz możliwość wypożyczenia czajnika bezprzewodowego. Dodatkowo posiadamy parking na terenie obiektu i garaż. Zapraszamy do nas ze swoimi zwierzętami. Akceptujemy karty płatnicze (VISA, Master Card, PolCard).

Wyposażenie

Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi posiadamy stylową salę restauracyjną dla 60 osób i drink bar. Na terenie obiektu znajdują się też dwie sale konferencyjne. Współpracujemy również z atrakcjami na terenie Polanicy Zdroju, w których nasi Goście otrzymują specjalne rabaty.

Wyżywienie

Hotel Europa posiada stylową salę restauracyjną. Serwujemy wyśmienite śniadania i 2-daniowe obiadokolacje. Spełniamy także indywidualne życzenia kulinarne naszych Gości

Konferencje

Obiekt doskonale przystosowany jest do organizowania pobytów konferencyjno-szkoleniowych, spotkań biznesowych czy kameralnych spotkań Zarządów Firm. W Hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne umożliwiające zorganizowanie konferencji.

Cennik

Sezon I - 01.05.13 – 03.05.13, 01.07.13 – 31.08.13, 23.12.13 – 01.01.14

Pokój 1-osobowy - 110,00 PLN
Pokój 2-osobowy - 170,00 PLN
Studio - 320,00

Sezon II - pozostałe terminy

Pokój 1-osobowy - 100,00 PLN
Pokój 2-osobowy - 150,00 PLN
Studio - 300,00

Koszt noclegu w poszczególnych typach pokoi.

Cena pokoju zawiera:

śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
bezprzewodowy internet (WiFi) na terenie całego obiektu;
miejsce na parkingu;

Każdy pokój zawiera: TV Sat, Internet Bezprzewodowy, telefon, łazienkę oraz balkon w części pokoi.

Zniżki dla dzieci:
dziecko w wieku 0 – 3 lat (śpiące z rodzicami): bezpłatnie

Dostawki:
osoba dorosła: 45 pln
dziecko do 13 lat: 30 pln

Rabaty:
przy pobytach powyżej 3 noclegów: 5% rabatu
przy pobytach powyżej 6 noclegów: 8% rabatu
dla Stałych Klientów: 10% rabatu

Obiadokolacje:
osoba dorosła: 25 pln
dziecko: 16 pln

Zwierzęta:
Zapraszamy do Obiektu Gości podróżujących ze swoimi zwierzakami. Koszt doby hotelowej wynosi dodatkowo 20 pln.

Okresy Specjalne:
Na okres Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra, Wielkanocy, Weekendu Majowego oraz Weekendu Czerwcowego w obiekcie obowiązują ceny specjalne, a pobyty są realizowane jedynie w ramach pakietów ze specjalnymi atrakcjami.

Płatność:
Akceptujemy karty płatnicze: MasterCard, Maestro, Visa, Visa Electron

Wyszukiwarka