Hotel *** Alpejski

  • Adres: ul. Zdrojowa 89, 57-320 Polanica Zdrój
  • Telefon: +48 75 64 399 01
  • E-mail: recepcja@hotel-alpejski.eu
  • WWW: www.hotel-alpejski.eu
  • Cena minimalna: 179
  • Cena maksymalna: 369
  • Ilość miejsc: 60

Oferta

Hotel*** Alpejski w Polanicy Zdroju serdecznie zaprasza. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.hotel-alpejski.eu.

Położenie

Hotel*** Alpejski to nowoczesny obiekt wybudowany w architekturze alpejskiej. Atutem Obiektu jest bardzo atrakcyjne położenie, nowoczesność i komfortowe warunki hotelowe. Panuje tu niepowtarzalny klimat oraz miła, rodzinna atmosfera. Miejsce stanowi doskonały punkt wyjściowy dla pieszych, rowerowych i samochodowych wycieczek. Stąd turyści wyruszają do Błędnych Skał, na Szczeliniec Wielki, Kaplicy Czaszek, do Sanktuarium w Wambierzycach, czy do Czech. Niewielka odległość dzieli nas od Parku Zdrojowego i Pijalni Wód. Leczniczy klimat uzdrowiska wpływa korzystnie na leczenie schorzeń układu krążenia. Goście Ośrodka mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu, parkingu oraz placu zabaw. Zajmujemy się również organizacją wycieczek do najpiękniejszych miejsc regionu takich jak: Praga, Skalne Miasto, Park Safari oraz Wrocław.

Zakwaterowanie

Na naszych Gości czekają eleganckie, przestronne pokoje o wysokim standardzie, wszystkie z łazienkami, w większości z balkonami, wyposażone w TV, telefon, suszarkę i podstawowe kosmetyki. Posiadamy pokoje 1-, 2- i 3-osobowe oraz pokój typu studio. Dbamy również o komfort osób niepełnosprawnych, dla których udostępniamy specjalne pokoje. Oferujemy także możliwość noclegu na dostawce. W cenę pokoju wliczone jest śniadanie, parking i dostęp do bezprzewodowego Internetu WiFi. Akceptujemy karty płatnicze (VISA, Master Card, PolCard).

Wyposażenie

Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi posiadamy stylową restaurację i salę konferencyjną. Na terenie obiektu znajduje się basen, dwie sauny oraz sala fitness. Współpracujemy także z atrakcjami na terenie Polanicy Zdroju, w których nasi Goście otrzymują specjalne rabaty.

Wyżywienie

Hotel*** Alpejski posiada stylową restaurację. Serwujemy wyśmienite śniadania, obiadokolacje 2- i 3-daniowe, a także pyszne kolacje. Istnieje możliwość przygotowania potraw dietetycznych i wegetariańskich. Możliwa jest także organizacja uroczystych bankietów i kolacji grillowych oraz pełna elastyczność przy organizacji imprez okolicznościowych takich jak wesela, komunie, czy chrzciny.

Spa & Wellness

Gościom oferujemy basen, saunę suchą, łaźnię parową oraz salę fitness.

Konferencje

Obiekt doskonale przystosowany jest do organizowania pobytów grupowych, konferencyjno-szkoleniowych, spotkań biznesowych czy kameralnych spotkań Zarządów Firmy. W Hotelu znajduje się klimatyzowana sala konferencyjna mogąca pomieścić do 80 osób. Polecamy również przerwy kawowe.

Cennik

Pokój 1-osobowy - 179,00 PLN
Pokój 2-osobowy - 269,00 PLN
Pokój 3-osobowy - 359,00 PLN

Koszt noclegu w poszczególnych typach pokoi bez dostępu do Wellness.

Cennik z dostępem do Wellness:

Pokój 1-osobowy - 195,00 PLN
Pokój 2-osobowy - 295,00 PLN
Pokój 3-osobowy - 395,00 PLN

Strefa wellness obejmuje: basen, saunę suchą, łaźnię parową, salę fitness

Cena pokoju zawiera:
śniadanie w formie szwedzkiego stołu;
bezprzewodowy internet (WiFi) na terenie całego obiektu;
miejsce parkingowe;
plac zabaw dla dzieci;

Każdy pokój zawiera: TV LCD, Internet Bezprzewodowy, telefon, łazienkę, suszarkę do włosów, kosmetyki, ręczniki, balkon w części pokoi.

Rabaty :
dziecko w wieku 0-3 lat: bezpłatnie
dziecko w wieku 3-12 lat: 50% zniżki na wyżywienie

Wyszukiwarka