Hostel APIANO

  • Adres: Al. Jana Pawła II 57, 01-024 Warszawa
  • Telefon: 226360530
  • E-mail: hostel@apiano.pl
  • WWW: www.apiano.pl
  • Cena minimalna: 39
  • Cena maksymalna: 170
  • Ilość miejsc: 17

Oferta

Ten niewielki, nowo otwarty hostel znajdujący się przy Al. Jana Pawła II przyciąga swym położeniem ale także wyjątkowym klimatem. Goście oprócz noclegu w kameralnych warunkach mogą przenieść się w świat muzyki płynącej wprost z serca Warszawy, a to za sprawą niepowtarzalnego motywu przewodniego – „Muzycy warszawscy”.

W Hostelu Znajduje się 5 pokoi, mała kuchnia i 3 łazienki. Jeden z pokoi posiada własną łazienkę, dla Gości z pozostałych 4 pokoi dostępne są dwie łazienki na korytarzu. W cenie noclegu każdy z Gości otrzymuje pościel, ręcznik, a dodatkowo może bezpłatnie skorzystać z bezprzewodowego Internetu WiFi. Pokoje 4 i 6-osobowe posiadają zamykane na klucz szafki.”

Hostel Apiano mieści się w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym – 20 m od przystanku autobusowego i tramwajowego. W zaledwie 7 minut dojedziemy do słynnego Placu Zamkowego i tętniącego życiem Krakowskiego Przedmieścia. Podróż do Pałacu Kultury i Nauki zajmie nam tyle samo. Bezpośrednio spod Hostelu można także dojechać pod sam Stadion Narodowy, a spacerkiem, w 10 minut dotrzeć do jednego z największych centrów handlowych Europy – Arkadii.

Cennik

Pokój 6-osobowy w stylu Mazowsza - 49 zł/ osoba

Pokój 4-osobowy w stylu Kapeli Czerniakowskiej - 59 zł/osoba

Pokój 3-osobowy w stylu Hanki Ordonówny - 160 zł/pokój

Pokój 2-osobowy z łożem małżeńskim w stylu Mieczysława Fogga - 150 zł/pokój

Pokój 2-osobowy z łożem małżeńskim z łazienką w stylu Fryderyka Chopina - 170 zł/pokój

KARNET WIELONOCLEGOWY!

Dzięki karnetowi, kupujesz 10 noclegów płacąc za 8! To doskonała oferta dla studentów zaocznych i wszystkich, którzy regularnie odwiedzają stolicę!

Wyszukiwarka