Gryf

  • Adres: ul. Solankowa 8
  • Telefon: 94 366 20 19
  • E-mail: sprzedaz@uzdrowisko-polczyn.pl
  • WWW: www.uzdrowisko-polczyn.pl
  • Cena minimalna: 90
  • Cena maksymalna: 330
  • Ilość miejsc: 255

Oferta

GRYF to największy i najbardziej okazały obiekt "Uzdrowiska Połczyn" S.A. Zbudowany pod koniec XIX wieku zachwyca dawną architekturą. Budynek jest zatopiony w zieleni, a położenie w angielskiej części parku sprawia, że najbliższa okolica jest wymarzonym miejscem do pieszych wędrówek. W bliskim sąsiedztwie znajdują się korty tenisowe, ścieżka zdrowia i droga rowerowa. Dziesięciominutowy spacer dzieli GRYF od zabytkowej starówki miasta.
Wewnątrz obiektu szczególną uwagę zwraca rozbudowana baza rekreacyjna. Basen zewnętrzny z dużymi szachami, basen wewnętrzny z sauną i solarium, sauna, siłownia, salon kosmetyczny i fryzjerski oraz dwie kawiarnie sprawiają, że obok turnusów rehabilitacyjnych i leczniczych "Gryf" jest idealnym miejscem również dla pobytów wypoczynkowych.
Na gości czekają pokoje jedno-, dwu- i trzyosobowe o zróżnicowanym standardzie - łącznie 431 miejsc. Pokoje o wysokim i podwyższonym standardzie posiadają: łazienkę z prysznicem, WC, szlafrok, TV-SAT, telefon i lodówkę. Apartamenty składają się ponadto z pokoju dziennego, sypialni, WC oraz łazienki z prysznicem i wanną z hydromasażem.
Uzdrowisko Połczyn dysponuje ponadto trzema innymi sanatoriami: Irena, Borkowo, Podhale. Od 2010 r. swoje podwoje dla gości otworzyło również SPA Zdrojowe Zacisze.
Oferowane są pobyty lecznicze, wypoczynkowe, weekendowe oraz gotowe pakiety pobytowe. Cena pobytów hotelowych obejmuje nocleg ze śniadaniem, zaś pobytów kuracyjnych i wypoczynkowych: nocleg z pełnym wyżywieniem i trzema zabiegami dziennie wykonywanymi od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem dni świątecznych). Cennik na www.uzdrowisko-polczyn.pl
SPA oferuje pakiety weekendowe, 5- i 7-dniowe.Cennik

cennik na stronie : www.uzdrowisko-polczyn.pl

Wyszukiwarka