Gospodarstwo Agroturystyczne PASIKONIK

  • Adres: Marta Kielar Umieszcz 128 38-204 Tarnowiec
  • Telefon: 696045460
  • E-mail: aotr-pasikonik@gazeta.p
  • WWW: www.pasikonik.webpages.pl/
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 35
  • Ilość miejsc: 9

Oferta

Gospodarstwo Agroturystyczne PASIKONIK położone jest na granicy Beskidu Niskiego, w pobliżu Magurskiego Parku Narodowego.

Główną atrakcją są konie. Naukę jazdy dla zaawansowanych i początkujących oraz wyjazdy w teren prowadzi instruktor. Dla dzieci przejażdżki na kucyku. Prowadzona jest również hipoterapia - rehabilitacja konna dla dzieci z mózgowym porażeniem dziecięcym i innymi niepełnosprawnościami.

Istnieje możliwość czynnego wypoczynku, boisko do siatkówki, plac zabaw, miejsce na ognisko, zieleń, zacisze szałasu. Zimą kuligi z ogniskiem, herbata przy kominku.

Do dyspozycji gości pokoje 1-, 2- i 6-osobowy, pokój grupowy, miejsce pod namioty, jadalnia, zaplecze sanitarne, dostęp do internetu. Oferujemy pełne wyżywienie.

Organizujemy zjazdy klasowe, szkolne, towarzyskie, spotkania integracyjne, pikniki rodzinne, szkolenia, wspólne pieczenie chleba w piecu chlebowym, pieczenie ziemniaka.

Spędzając czas w Gospodarstwie Agroturystycznym PASIKONIK można się wybrać na wiele ciekawych wycieczek pieszych czy rowerowych, odwiedzić Tarnowieckie Sanktuarium, odpocząć w ciszy łąk i pól, poobserwować przyrodę, posłuchać delikatnego szumu płynącej wody Czarnego Potoku

Cennik

Jazda na placu 45 min-25pln
Jazda w terenie 1h-25pln
Lonża 45 min-35pln
Oprowadzanie 5 kółek-15pln
30 min-30pln
Hipoterapia 30 min-30pln
Karnet* kurs jazdy konnej, 10 jazd-230pln
Obóz jeździecki-1155pln


Wycieczki szkolne (na osobę)-17pln
Nocleg-30pln
Wyżywienie (śniadanie, obiad, kolacja)-35pln
Pensjonat dla konia (1mc)-450pln

Wyszukiwarka