Gościniec Świętokrzyski - Świetny WEEKEND, TETRAPODY i dąb BARTEK.

  • Adres: ul. Bartkowe Wzgórze 19, 26-050 Zagnańsk
  • Telefon: 41 300 10 30
  • E-mail: gosciniec123@neostrada.pl
  • WWW: www.bartkowe.com
  • Cena minimalna: 60
  • Cena maksymalna: 80
  • Ilość miejsc: 25

Oferta

GOŚCINIEC ŚWIĘTOKRZYSKI stanowi trafną ALTERNATYWĘ dla najczęściej zbyt drogich HOTELI.
W kameralnych warunkach organizujemy pobyty indywidualne i INTEGRACYJNE. Pełne wyżywienie dla grup. Turystom indywidualnym wynajmujemy pokoje ze śniadaniami lub świadczymy samo zakwaterowanie.
Samochodem np. z Warszawy max. 3 godz, z Łodzi i Krakowa - 2 godz, z Katowic - 2,5. Obiekt całoroczny, położony wśród lasów (340 m npm), w sąsiedztwie pomnika przyrody - dąb Bartek, rewelacyjnego znaleziska geologicznego upublicznionego w 2010 r - TETRAPODA oraz szlaku turystycznego prowadzącego, przez Park Krajobrazowy, do rezerwatów. Wokół leśne trasy spacerowe, trasy rowerowe i konne. Gościniec urządzony stylowo, większość pokoi wyposażona w meble antyczne. Sala kominkowa z TV sat. i DVD. Każdy pokój ma własną łazienkę, telewizor i lodówkę turystyczną. Zamykany parking samochodowy, internet Wi-Fi oraz wypożyczanie sprzętu sportowego stanowiącego własność gościńca - bezpłatnie.
Dogodny dojazd w sąsiedztwo pasma Łysogóry (Łysica i Święty Krzyż). Na terenie gościńca kompetentna informacja o innych (licznych) atrakcjach kielecczyzny.
Najczęściej z noclegów i zakwaterowania korzystają Goście z Targów Kielce (odległość 12 km), uczestnicy spotkań integracyjnych, ekipy z Toru Wyścigowego "Kielce" w Miedzianej Górze (odległość 8 km) oraz Turyści zwiedzający województwo świętokrzyskie (w tym dąb Bartek i znalezisko tetrapoda w kamieniołomie Zachełmie).
Gosciniec jest laureatem konkursu Polskiego Radia "Zielone Lato".

Cennik

Pok. 1-osob. - 100 zł/doba
Pok. 2-osob. - 120 zł/doba
Pok. 3-osob. - 160 zl/doba
Podane ceny nie dotyczą imprez na Targach Kielce.

Wyszukiwarka