Gościniec Nad Sawą

  • Adres: Handzlówka 268C
  • Telefon: 737805827
  • E-mail: imprezy@gosciniecnadsawa.pl
  • WWW: Gościniec nad Sawą Sp. z o.o.
  • Cena minimalna: 100
  • Cena maksymalna: 300
  • Ilość miejsc: 24

Oferta

Gościniec Nad Sawą to obiekt położony w zaciszu, z dala od miejskiego zgiełku. Jednakże od miasta Łańcuta dzieli nas tylko 8 km, natomiast do stolicy Podkarpacia-Rzeszowa 20 km. Ciche położenie lokalu pozwala na odpoczynek w czasie urlopu, czy będąc w podróży służbowej. Oferujemy naszym gościom 1 apartament w cenie 300,00 złotych za dobę. W pokoju znajduje się jedno duże łoże małżeńskie oraz mniejsze łóżko pojedyncze, komplet wypoczynkowy, a w łazience zachęca do relaksu wanna z hydromasażem. Dodatkowo posiadamy 9 pokoi o łącznej liczbie osób jaką mogą pomieścić to 21 osób. Wszystkie pokoje są z łazienkami, gdzie są kabiny prysznicowe. Pokoje urządzone przestronnie i gustownie. Cena za nocleg 100,00 złotych/osoba. Dla dzieci jest przygotowana profesjonalna sala zabaw z torem przeszkód, zjeżdżalniami i basenem pełnym kulek. W lokalu jest również możliwość skorzystania z sauny parowej i suchej, za dodatkową opłatą przy wcześniejszej rezerwacji.
Dla naszych gości oferujemy pełne wyżywienie za dodatkową opłatą, przygotowujemy pyszne dania obiadowe, śniadania czy kolacje - w dowolnej konfiguracji po wcześniejszym ustaleniu. Śniadania w cenie 20 zł/osoba.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i spędzenia miło czasu na odpoczynku w naszym obiekcie. Dodatkowym atutem , gdzie czeka na Państwa Zespół Pałacowo-Zamkowy , basen, Muzeum Gorzelnictwa a w pobliskiej miejscowości Markowa - Muzeum Polaków Ratujących Żydów w czasie II wojny światowej im. Rodziny Ulmów.

Cennik

Cena za nocleg 100,00 zł/ osoba/doba.
Apartament w cenie 300,00 zł/doba.
Możliwość zakupu wyżywienia - śniadanie20,00 zł. Obiady, kolacje i obiadokolacje do ustalenia w zależności od menu.

Wyszukiwarka