Gościniec

  • Adres: Łodyna 43
  • Telefon: (013) 461-30-81
  • E-mail: debowagazdowka@wp.pl
  • WWW: www.debowagazdowka.pl
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 80
  • Ilość miejsc: 40

Oferta

Gościniec "DĘBOWA GAZDÓWKA" położony jest w miejscowości Łodyna, 5 km od Ustrzyk Dolnych i 8 km od granicy państwa (przejście graniczne w Krościenku) . Bezpośrednie sąsiedztwo (800 m) największej stacji narciarskiej w Bieszczadach- LAWORTY to niewątpliwie największy atut. Zimą wieczory przy kominku, kuligi, ogniska, a po całodziennym szusowaniu odpoczynek w saunie są dodatkowymi atutami. Proponujemy Państwu również wycieczki z wykwalifikowanymi przewodnikami do Zbaraża i Kamienia Podolskiego lub nieco bliżej na Połoniny.Lato to czas dla grzybiarzy, wędkarzy (21 km od Zalewu Solińskiego i Sanu), piechurów, rowerzystów, motocyklistów, lotniarzy i wszystkich którzy kochają naturę, spokój i ciszę. Liczne trasy rowerowe, staw rybny, położone nieopodal stadniny koni, możliwość przejażdżek jeepami, loty szybowcowe to atrakcje pośród których każdy na pewno znajdzie coś dla siebie.
Do dyspozycji Państwa przygotowaliśmy pokoje 1,2,3 osobowe, apartamenty 6 osobowe oraz 3 pokojowe studio dla 10 osób. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, tv, internet.Polecamy smaczna, domową kuchnię ( śniadania i obiadokolacje ).
Oferujemy organizację przyjęć dla grup do 30 osób w kameralnej sali jadalnianej, oraz dla liczniejszych grup (do 150 osób) w przestronnej sali regionalnej.
Organizujemy różnego rodzaju imprezy okolicznościowe, bankiety, biesiady, przyjęcia rocznicowe, spotkania branżowe, kursokonferencje ...
Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć na naszej stronie internetowej. Tam również zapoznają się Państwo z pełną ofertą i szczegółową mapką dojazdu.

Wyszukiwarka