Górski Poranek

  • Adres: ul.Kościuszki 72 Stronie Śląskie 57-550
  • Telefon: +48 074 8141 354
  • E-mail: biuro@gorskiporanek.pl
  • WWW: www.gorskiporanek.pl
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 65
  • Ilość miejsc: 49

Oferta

Pragniemy zapewnić Państwu przytulną i domową atmosferę, abyście mogli zrelaksować się, przeżyć niezapomniane chwile i odpocząć od codzienności życia. Możecie wykorzystać swój wolny czas w ulubiony dla siebie sposób, a następnie wypocząć i nabrać sił na kolejne dni w roku.

Do Państwa dyspozycji mamy 49 miejsc w dwu i trzyosobowych pokojach oraz apartamentach. Każdy przytulnie i komfortowo urządzony pokój posiada łazienkę. Z tarasów należących do pokojów na piętrze rozciąga się przepiękny widok na okoliczne góry i lasy.

Oferujemy Państwu także dwa przestronne i luksusowe apartamenty w skład, których wchodzi sypialnia, pokój dzienny oraz łazienka.

Naszym gościom zapewniamy duży bezpłatny parking, narciarnię, a także ogólnodostępną kuchnię z częścią jadalną.

Nasz obiekt znajduje się w Stroniu Śląskim, przygranicznym miasteczku Kotliny Kłodzkiej, u podnóża Masywu Śnieżnika. Położenie na skraju miasteczka sprawia, że będą mieli Państwo blisko zarówno do licznych sklepów, pubów i restauracji, ale także w jednej chwili będą mogli wyruszyć na pieszą lub rowerową wycieczkę by oddać się podziwianiu piękna Śnieżnickiego Parku Krajobrazowego.

Znajdujemy się w centrum największych atrakcji tego regionu. Tylko 7 km dzieli nas od Ośrodka Narciarskiego Czarna Góra. Obok naszego obiektu przebiega droga dojazdowa do Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie, ośrodka narciarskiego Kamienica i Nowa Morawa, przejścia granicznego z Czechami. Obok nas znajduje się stadnina koni "Hipodrom" i tylko kilometr dzieli nas od kąpieliska z plażą i pomostami w Starej Morawie.

Cennik

Noclegi

*Pobyty weekendowe - od 50 do 60 pln
*Pobyty tygodniowe - od 40 pln
*Pobyty powyżej tygodnia - od 35 pln

Wyżywienie

* śniadanie 12 zł za osobę
* obiadokolacja 23 zł za osobę

Inne

* dla dzieci do lat 3 z pełnopłatnymi opiekunami gratis
* dzieci od 3 do 10 lat - 30% zniżki
* istnieje możliwość dostawki
* dla grup zorganizowanych ceny do negocjacji
* Za jedną osobę w pokoju 2-osobowym doliczamy 30 % do ceny noclegu
* po wcześniejszym telefonicznym uzgodnieniu przyjmujemy gości ze zwierzętami


Wyszukiwarka