Gminne, BEZPŁATNE POLE NAMIOTOWE nad Zalewem Siemianówka w Puszczy Białowieskiej

  • Adres: Rybaki k/Bondar przy drodze nr 686 gm. Michałowo, Podlasie
  • Telefon: 509312392
  • E-mail: klubiarnia@pokatna.pl
  • Cena minimalna: 1
  • Cena maksymalna: 1
  • Ilość miejsc: 255

Oferta

Pole namiotowe jest bezpłatne, co nie znaczy że dzikie i pozostawione samo sobie. Na tym położonym nad brzegiem Zalewu Siemianówka, na skraju Puszczy, kilka kilometrów za wsią campingu świecą latarnie, są prysznice, wc, pomosty i dobrze zaopatrzony bar.
Gmina zapewnia sprzątanie i dba o stan pomostów.
Podlasie jest wciąż niedocenianym turystycznie rejonem, stąd inicjatywa Gminy, by pole namiotowe było bezpłatne, a jednak zarządzane jak każdy inny camping.
Zapraszamy więc na Podlasie : ) Camping jest dobrym miejscem do odpoczynku, plażowania, spacerów po lesie, jest też dobrą bazą wypadową jeśli chcesz zobaczyć rezerwat żubrów, obejrzeć cerkwie lub przejechać się wąskotorówką.

dojazd PKS:
http://www.bialystokonline.pl/rozklad-jazdy-pks-bialystok
wpisz dojazd do Bondar lub Bondar DPS
http://www.oktobus.pl/hajnowka---bondary.php

dojazd samochodem
Z Białegostoku: Jedziemy drogą 65 na Bobrowniki/Białoruś, po około 13 kilometrach skręcamy w prawo w drogę 686, którą przez Michałowo, Nową Wolę dojeżdżamy do Juszkowego Grodu w którym droga główna zmienia numer na 687. Jedziemy dalej główną trasą (teraz 687) aż do miejscowości Bondary. Jakieś 200m przed mostem na Narwii skręcamy w lewo na Rybaki. Około 1,5 km drogą do końca - po prawej stronie plaża i biwak

Z Hajnówki: Na północ drogą 685 (ulica Białostocka) do miejscowości Nowosady, tam PROSTO w drogę 687 (685 odbija w lewo) którą przez Narewkę i Lewkowo Nowe dotrzemy do miejscowości Bondary. Około 200m za mostem na Narwii skręcamy w prawo na Rybaki. Około 1,5 km drogą do końca - po prawej stronie plaża i biwak

Wyszukiwarka