Ego Spa

  • Adres: ul. Wiązowa 7, 62-006 Dębogóra /k. Poznania
  • Telefon: 0504239000
  • E-mail: recepcja@ego-spa.eu
  • WWW: www.ego-spa.eu
  • Cena minimalna: 250
  • Cena maksymalna: 0
  • Ilość miejsc: 45

Oferta

Nowoczesne technologie wkraczają we wszystkie dziedziny naszego życia. Również do sal konferencyjnych. Oferujemy przestrzenne, klimatyzowane pomieszczenia, w których mamy do dyspozycji szereg zaawansowanych urządzeń audiowizualnych, pozwalających na efektywne i sprawne wygłoszenie prelekcji lub prowadzenie konferencji, zgodnie ze współczesnymi wymogami i światowym standardem. W naszym ośrodku znajdują się dwie takie sale: pierwsza o powierzchni 156 m? oraz druga wielkości 75 m?.

Wyposażenie:

* projektor o jasności od 1500 do 2500 ANSI lumenów z wysokim współczynnikiem kontrastu.
* bezprzewodowy system nagłaśniający
* zintegrowany system zdalnego sterowania
* bezprzewodowy Internet o przepustowości 4 Mb/s
* zdalnie sterowane ekrany projekcyjne
* 4 tablice sucho ścieralne i flipcharty
* pilot zdalnego sterowania dźwiękiem

Po wytężonej pracy proponujemy aktywny lub bierny wypoczynek na łonie natury. W naszej ofercie znajdą Państwo szereg imprez plenerowych, takich jak: paint ball, quady, jazda konna czy przejażdżki bryczką.

Inną formą relaksu może być skorzystanie z szerokiej gamy zabiegów w gabinetach odnowy biologicznej czy zajęć fitness w klubie, oferowanych przez Ego-Spa.

SPA i rekreacja

W trosce o dobre samopoczucie naszych wszystkich gości (nie tylko urlopowiczów, ale też uczestników konferencji i spotkań biznesowych) EGO-Spa przygotowało bogaty wybór zajęć rekreacyjno-sportowych oraz zabiegów kosmetycznych. Na pragnących poprawić swoją kondycję fizyczną czeka doświadczony instruktor oraz siłownia wyposażona w wysokiej klasy sprzęt Sport Art (I miejsce Perfect Line Spa Business ? w konkursie na najlepsze urządzenia i produkty dla ośrodków spa). Spragnionych adrenaliny zapraszamy do zmierzenia się z wysokością ? na ścianie wspinaczkowej. Miłośników ruchu i natury usatysfakcjonują zajęcia nordic walking oraz wycieczki konne i rowerowe po Puszczy Zielonce. Grupowe zajęcia fitness w sali aerobowej lub aqua spinning w basenie będą doskonałą formą integracji i zabawy dla uczestników imprez firmowych. Odprężenie i regenerację zapewni także pobyt w saunie suchej lub parowej z chromoterapią, odpoczynek w jacuzzi na tarasie, wizyta u masażysty, bądź w gabinecie kosmetycznym. Obszerna lista zabiegów pielęgnacyjnych, leczniczych (kriokomora), relaksacyjnych pozwoli każdemu znaleźć coś odpowiedniego dla siebie.

Dbając o dobry nastrój naszych gości proponujemy również rozrywki i atrakcje takie jak: biesiady przy ognisku, gry i zabawy plenerowe, przejażdżki bryczką po lesie, kuligi (zimą).

Wyszukiwarka