Dworek Sarmata

  • Adres: ul.Sporacka 2a, 46-040 Krasiejów
  • Telefon: (77) 4651234
  • E-mail: biuro@dworeksarmata.pl
  • WWW: www.dworeksarmata.pl
  • Cena minimalna: 60
  • Cena maksymalna: 90
  • Ilość miejsc: 11

Oferta

Dworek Sarmata znajduję się w miejscowości Krasiejów należącej do gminy Ozimek w województwie Opolskim. Wyróżnia go piękna lokalizacja wśród lasów oraz rzeki Mała Panew. Dworek oferuje niepowtarzalną atmosferę wśród dni przepełnionych śpiewem ptaków. Charakteryzuje go malowniczy krajobraz o każdej porze roku. W pobliżu znajduje się jezioro Turawa które może stać się miejscem do medytacji oraz na długie niezapomniane spacery. Jedyną a zarazem największą atrakcją w regionie oraz w Polsce jest Jura Park, który przyciąga turystów z kraju oraz zagranicy. Posiada niesamowite rekonstrukcje największych prehistorycznych gadów oraz unikalną jurajską scenerię.
Obiekt posiada jedenaście miejsc noclegowych. Nie znajdą tu Państwo dwóch takich samych pokoi. Każdy z nich różni się od siebie kolorami ścian, nowoczesnymi meblami i niepowtarzalnym klimatem. Nasi goście często odnajdują u nas swoje wymarzone miejsce na wypoczynek oraz wiele czekających tu na nich atrakcji.
Dworek zawiera szeroki wybór pokoi zaczynając od jednoosobowych, poprzez dwu i trzyosobowe a skończywszy na czteroosobowym. Pokoje posiadają swoje magiczne nazwy jak : Zachód Słońca(4os), Wschód Słońca(3os. ), Las(2os. ), Cynamonowy(1os. ), Ogrodowy(1os. ). Każdy z tych pokoi jest w pełni wyposażony w łazienkę, 2 ręczniki duży i mały, TV oraz radio.


UWAGA ! Internet, Parking, Szałas, Wieża widokowa, Gril - dla wszystkich gratis


Śpiąc w Dworku Sarmata płacisz raz za wejście do JuraParku, a w pozostałe dni pobytu wchodzisz za darmo! ! !


Życzymy Państwu miłego pobytu w Dworku Sarmata

Cennik

Cennik

Noclegi

pokój jednoosobowy - 90 PLN/doba
pokój dwuosobowy - 150 PLN/doba
pokój trzyosobowy - 210 PLN/doba - promocja cenowa 180 PLN/doba
pokój czteroosobowy - 280 PLN/doba - promocja cenowa240 PLN/doba

Wyszukiwarka