Domek w Gaju

  • Adres: Gaj 31 A
  • Telefon: 602 44 95 21
  • E-mail: bakcyl4x4@wp.pl
  • Cena minimalna: 50
  • Cena maksymalna: 350
  • Ilość miejsc: 6

Oferta

Dom znajduje się w samym sercu Brodnickiego Parku Krajobrazowego na Pojezierzu Brodnickim w niewielkiej miejscowości Gaj.
W niedalekim sąsiedztwie działki znajdują się dwa ośrodki wypoczynkowe (300 i 800m) z zapleczem gastronomicznym oraz wypożyczalnia sprzętu wodnego (kajaki, łódki, rowery wodne) i strzeżonymi plażami a także smażalnia ryb i łowisko (300m). W bezpośredniej bliskości 2 jeziora: Strażym (300m) i Zbiczno (500m) z plażami,pomostami, etc.- dookoła całe pojezierze z lasami obfitującymi w jagody, grzyby,dziką zwierzynę i przepiękne krajobrazy. Usytuowanie domku stwarza idealne warunki dla amatorów wędkarstwa i miłośników wypoczynku na łonie natury. Idealne tereny na wędrówki piesze i wycieczki rowerowe. Dla wielbicieli jazdy konnej ? stadnina koni oddalona 2km przez las, a dla spragnionych miejskich luksusów hotel SPA 10km.
W pobliskiej Brodnicy można skorzystać z szerokiej oferty lokali gastronomicznych, w sezonie organizowane są liczne imprezy kulturalne i rozrywkowe.

*3 km od Zbiczna *13km od Brodnicy *60km od Torunia *180km od Warszawy

Domek pachnący jeszcze nowością o powierzchni 100m2 murowany, pokryty dachówką, luksusowo wykończony, 2-u kondygnacyjny. Na parterze znajduje się salon wypoczynkowy
(TV dekoder Polsatu) ze skórzanymi meblami, kominkiem i myśliwskim wystrojem, w pełni wyposażona kuchnia oraz przestronna łazienka (wanna).
Na piętrze 2 urocze sypialnie dla 4-6 osób. Jest to domek całoroczny, ogrzewany kominkiem z rozprowadzeniem ciepłego powietrza po całym domu + w kuchni i łazience podłogi są podgrzewane elektrycznie, ciepła woda non stop dzięki przepływowym ogrzewaczom.
Cudowna działka o powierzchni 1ha z dużym skłonem, pięknie usytuowaną altaną do konsumpcji i imprez oraz wyznaczonym miejscem na ogniska, grillem, garażem, stawem z pomostem oraz zadaszonym tarasem z drewnianymi meblami do biesiadowania.

Cennik

Cennik:
*wynajęcie całego domku 2450pln/tydzień;
*350pln/dobę;
*poza sezonem 300pln/dobę.

(w sypialniach miejsce dla 4-6 osób)
(Nie ma dopłat za drewno do kominka i prąd.)

Wyszukiwarka