Domek pod brzozą

  • Adres: Wiele
  • Telefon: +48605657540 +48691023254
  • E-mail: jankovic90@wp.pl
  • Cena minimalna: 0
  • Cena maksymalna: 0
  • Ilość miejsc: 10

Oferta

Wiele - piękna miejscowość na Kaszubach ( 17 km od Czerska) położona nad dwoma jeziorami.Doskonałe miejsce na letni wypoczynek. Amatorzy pieszych i rowerowych wycieczek, zwolennicy sportów wodnych znajdą tutaj wspaniałe warunki.

Dysponujemy domem piętrowym, wolnostojącym. Na piętrze znajdują się 3 pokoje - 2,4 i 4osobowe oraz łazienka z prysznicem, na parterze salon z tarasem, pokój wypoczynkowy z TV sat i biblioteczką, kuchnia z pełnym wyposażeniem, prysznic oraz WC. W domu może mieszkać do 10 osób.

Przy domu znajduje się duży ogród rekreacyjny z miejscem na ognisko i grill, grę w siatkówkę, koszykówkę oraz miejsce do odpoczynku w zaciszu okazałej brzozy. Posiadamy do Państwa dyspozycji: grille, sprzęt wędkarski, 4 rowery, piaskownicę i basenik dla dzieci, piłki, badminton oraz inny sprzęt rekreacyjny.

Piękne widoki, pobliski las oraz bliskość jezior ( około 350m) sprawią, że poczują się tu Państwo bardzo dobrze. Ciekawe miejsca w okolicy Wiela: Kalwaria Wielewska, Muzeum Ziemi Zaborskiej w Wielu, Kamienne Kręgi w Odrach, Skansen etnograficzny we Wdzydzach Kiszewskich, Wieżyca, Akwedukt w Fojutowie, zamek w Bytowie i w Malborku....
Prosimy o niezabieranie z sobą zwierząt.
ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W SEZONIE ZIMOWYM: ŚWIĘTA, SYLWESTER, FERIE ZIMOWE.

Cennik

330 PLN za dobę - cena obejmuje wynajem całego domu

Wyszukiwarka