Domek letniskowy na Mazurach nad Jeziorem Jeziorak

  • Adres: 14-200 Iława
  • Telefon: 0608-018-269
  • E-mail: jurekleduchowski@domekletniskowymazury.pl
  • WWW: www.domekletniskowymazury.pl
  • Cena minimalna: 0
  • Cena maksymalna: 0
  • Ilość miejsc: 0

Oferta

www.domekletniskowymazury.pl
Iława- 35 tysięczne malownicze miasto leżące na Mazurach na styku głównych szlaków komunikacyjnych.
Najdłuższe jezioro w Polsce- Jeziorak, największa śródlądowa wyspa w Europie- Wielka Żuława oraz park krajobrazowy- to tylko część atrakcji turystycznych naszego miasta. Zapraszamy do obejrzenia filmu promującego nasze urocze miasto--> tutaj .

Mamy Państwu do zaoferowania pięknie położony domek letniskowy, który składa się z dwóch dwupoziomowych mieszkań połączonych ze sobą wspólnym wejściem. Każde mieszkanie składa się z salonu, sypialni, kuchni, łazienki i balkonu. Pomieszczenia są w pełni wyposażone; nie trzeba przywozić ze sobą naczyń, pościeli, lodówki czy telewizora. Wystarczy przyjechać i zamieszkać. Zmotoryzowani goście mogą do dyspozycji garaż.

Około 100 m od domku znajduje się niestrzeżona plaża, natomiast w odległości ok. 700 m możemy kąpać się już pod bacznym okiem doświadczonych ratowników. Robienie zakupów nie stanowi problemu- do Państwa dyspozycji jest sklep spożywczy (ok.200m) oraz market Intermarche (ok. 2 km.). Tuż obok domku (15 m) znajduje się ośrodek, w którym można wypożyczyć rower wodny i kajaki. Z naszej strony możemy Państwu zaoferować kilkugodzinne przejażdżki po Jezioraku naszą łodzią o wdzięcznej nazwie Ambasador, dzięki której całą rodziną będzie można podziwiać uroki okolicy czy też nawet opłynąć wspomnianą już wcześniej Wielką Żuławę. Aktywnych turystów na pewno zainteresują liczne ścieżki rowerowe (istnieje możliwość wypożyczenia rowerów), okoliczne lasy zapewnią wiele atrakcji miłośnikom grzybobrania a dla zwolenników wędkowania do dyspozycji jest cały 27km. Jeziorak. Po całym dniu, ciepłe wieczory będą mogli Państwo umilić sobie grillem.

Cennik

200zł za cały domek (salon, sypialnia, kuchnia, łazienka,garaż) za 1 dobę

Wyszukiwarka