Domek letniskowy całoroczny 130m2

  • Adres: Jerutki
  • Telefon: 604915188
  • E-mail: robertpr@op.pl
  • Cena minimalna: 250
  • Cena maksymalna: 280
  • Ilość miejsc: 10

Oferta

Zapraszamy Państwa nad czyste jezioro Marksoby koło wsi Jerutki, 9 km od Szczytna. Oferujemy całoroczny domek letniskowy 130 m2 - 10 osobowy znajdujący się ok.150 m od jeziora, położony na osiedlu domków letniskowych otoczonych lasem. Jezioro Marksoby to idealne miejsce dla amatorów wypoczynku nad wodą. Piękne położenie wśród lasów, znajdujące się w strefie ciszy, doskonale nadaje się zarówno do turystyki wodnej jak i klasycznych form wypoczynku jak kąpiele czy wędkarstwo. Wzdłuż jeziora znajdują się ścieżki rowerowe.Dom stoi na 600 - metrowej ogrodzonej działce. Powierzchnia domu i jego wyposażenie gwarantują wygodne spędzenie urlopu.

Na parterze znajduje się salon z kominkiem (wkład kominkowy z rozprowadzeniem ciepła) i TV, kuchnia z jadalnią wyposażona w kuchenkę gazową 4-palnikową, zlew, lodówkę, kuchenkę mikrofalową, czajnik bezprzewodowy, zastawę stołową. Oprócz tego na parterze znajduje się łazienka z wanną i wc.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie, w tym: jedna 3-osobowa z TV 14-calowym, jedna 3-osobowa oraz 4-osobowa, łazienka (wc, umywalka)
Do dyspozycji gości: łódż wiosłowa, ponton, grill, meble ogrodowe, huśtawka ogrodowa, 4 rowery turystyczne, piaskownica, zabawki dla dzieci, opał do kominka, pościel.

Samochody można pozostawić pod wiatą garażową lub na ogrodzonej i oświetlonej posesji.

ODLEGŁOŚCI:
- sklep spożywczo-przemysłowy - 200 m.;
- bar - 200 m.;
- stacja benzynowa - 9 km (Szczytno)
- restauracja - 9 km (Szczytno)
- Olsztyn - 40 km, Szczytno - 9 km, Świętajno - 5 km

Wyszukiwarka