Domek całoroczny

  • Adres: sosnowa 22
  • Telefon: 666-866-581
  • E-mail: martus1981_25@tlen.pl
  • Cena minimalna: 350
  • Cena maksymalna: 400
  • Ilość miejsc: 11

Oferta

Wisła to piękna miejscowość w województwie śląskim, powiecie cieszyńskim. Blisko stąd do granicy z Czechami i Słowacją. Cechą charakterystyczną miejscowości jest jej rozczłonkowanie na kilka dolin. Wiele zabudowań mieszkalnych i letniskowych usytuowanych jest poza centrum, w bocznych dolinach, m.in. Malinka, Czarne, Gościejów, Partecznik, Głębce, Łabajów, Dziechcinka, Jawornik, Gahura oraz na stokach okolicznych gór. Położenie miasta w szeregu dolin jest wyjątkowe (nie tylko na mapie Beskidów, ale także w odniesieniu do innych miejscowości górskich w kraju). Wystarczy opuścić miejski deptak i gwarne centrum Wisły i skierować się w stronę jednej z wielu dolin, by znaleźć spokój i ciszę. Ci, którzy wędrują szlakami i potrafią uważnie patrzeć, znajdą w Wiśle miejsca niepowtarzalne i pełne uroku. W krajobrazie dominują lasy, łąki na zboczach gór i górskie potoki. Każdy może znaleźć tu własne, indywidualnie przeżywane piękno.

Dom położony jest na szczycie "suchej góry"-blisko centrum choć z dala od ulicznego gwaru. Korzystając więc z naszej oferty możecie cieszyć się ciszą jaka otacza to jakże urocze miejsce jednocześnie nie rezygnując z atrakcji wiślańskiego deptaka czy rynku. Dom posiada w pełni wyposażoną kuchnię(duża lodówka, kuchnia gazowa, piekarnik, kuchenka mikrofalowa, czajnik), duży salon z kominkiem, łazienkę, trzy sypialnie i balkon z przepięknym widokiem min. na skocznię w Malince!!


Położenie Wisły,jej klimat i uroki krajobrazowe zachęcają ludzi do wypoczynku zarówno w zimie jak i w pozostałych porach roku. Turyści, przyjeżdżający do Wisły, mają do dyspozycji około 100 km szlaków turystycznych. Latem są to trasy o różnej skali trudności dla turystów pieszych i rowerzystów górskich. W zimie zaś mamy piękne trasy dla narciarstwa śladowego i zjazdowego, ponad 20 wyciągów narciarskich (w tym większość oświetlonych tras). Na terenie miejscowości istnieje 5 skoczni narciarskich.

Informacje pod numerem telefonu: 0666-866-581

http://www.noclegownia.pl

Cennik

Idealny dla dwóch lub nawet trzech rodzin!!
Cena wynajmu to 350 zł za dobę!!
Minimalny okres wynajmu-dwie doby!!

Wyszukiwarka