Dom Wczasowy Rybniczanka

  • Adres: ul. Paderewskiego 5
  • Telefon: +48 75 64 399 01
  • E-mail: recepcja@rybniczanka.eu
  • WWW: www.rybniczanka.eu
  • Cena minimalna: 15
  • Cena maksymalna: 60
  • Ilość miejsc: 83

Oferta

Dom Wczasowy Rybniczanka w Lądku Zdroju serdecznie zaprasza. Najbardziej aktualna oferta wraz z pakietami dostępna jest pod adresem www.rybniczanka.eu.

Położenie

Dom Wypoczynkowy Rybniczanka to obiekt położony w części zdrojowej najstarszego w Polsce uzdrowiska, jakim jest Lądek Zdrój. Od Parku Zdrojowego i Pijalni Wód dzieli nas jedynie kilka kroków. Leczniczy klimat uzdrowiska wpływa korzystnie na leczenie schorzeń układu krążenia. Atutem naszego Ośrodka jest malownicze usytuowanie z dala od zgiełku i szlaków komunikacyjnych. Panuje tu niepowtarzalny klimat oraz miła, rodzinna atmosfera. Z uwagi na swoje położenie stanowi doskonałe miejsce na wędrówki w okoliczne góry, jak również doskonały punkt do wypraw turystycznych w rejonie Kotliny Kłodzkiej. Zimą na wyciągnięcie ręki znajdują się wyciągi narciarskie zarówno dla początkujących jak i zaawansowanych narciarzy. W lecie amatorzy aktywnego wypoczynku mają do dyspozycji atrakcyjne szlaki górskie. Stąd turyści wyruszają do Jaskini Niedźwiedzia w Kletnie, na Śnieżnik, do kompleksu narciarskiego w Czarnej Górze czy do Czech. Goście Ośrodka mogą bezpłatnie korzystać ze świetlicy, sali telewizyjnej i biblioteki. Zajmujemy się również organizacją wycieczek do najpiękniejszych miejsc regionu takich jak: Praga, Skalne Miasto, Park Safari oraz Wrocław.

Zakwaterowanie

Na naszych Gości czekają komfortowe, przestronne pokoje, o zróżnicowanym standardzie, z łazienkami lub umywalkami, wyposażone w TV i radio. Posiadamy pokoje 1-, 2-, 3-osobowe oraz pokoje typu studio. Obiekt przystosowany jest dla Gości niepełnosprawnych. Zapraszamy do nas ze swoimi zwierzętami. Akceptujemy karty płatnicze.

Wyposażenie

Oprócz komfortowo wyposażonych pokoi posiadamy świetlicę, salę telewizyjną i stół do tenisa stołowego. Na terenie obiektu znajduje się także boisko do siatkówki, miejsce na grilla i ognisko oraz biblioteka. W swojej ofercie mamy także gamę różnorodnych zabiegów rehabilitacyjnych, leczniczych i relaksacyjnych. Współpracujemy z atrakcjami na terenie Kotliny Kłodzkiej, w których nasi Goście otrzymują specjalne rabaty.
Wyżywienie
Dom Wypoczynkowy Rybniczanka posiada stylową jadalnię. Serwujemy wyśmienite domowe śniadania, obiadokolacje 2-daniowe oraz kolacje. Spełniamy indywidualne prośby kulinarne naszych Gości.

Wellness & SPA

Gościom oferujemy możliwość skorzystania z zabiegów w profesjonalnej bazie rehabilitacyjnej. Zachęcamy do kąpieli solankowych, masażu wirowego kończyn, masażu suchego a także do skorzystania z fotela masującego i krioterapii miejscowej. Oferujemy turnusy rehabilitacyjno-lecznicze.

Cennik

Pokój 1-osobowy 45,00 PLN
Pokój 2-osobowy 35,00 PLN
Pokój 3-osobowy 30,00 PLN

Koszt noclegu w poszczególnych typach pokoi podany jest dla jednej osoby.

Podane ceny obowiązują w aktualnym sezonie. Aby uzyskać więcej informacje o cenach i zniżkach, uprzejmie prosimy o bezpośredni kontakt z Działem Rezerwacji pod numerem telefonu +48 75 64 399 01.

e-mail. recepcja@rybniczanka.eu

Poniżej przedstawiamy Państwu listę dodatkowych usług oferowanych w obiekcie:
o możliwość skorzystania z zabiegów w profesjonalnej bazie rehabilitacyjnej:
o kąpiel solankowa – 20,00 zł
o masaż wirowy kończyn – 15,00 zł
o masaż suchy – 18,00 zł / 15 minut
o fotel masujący – 10,00 zł
o masaż wirowy ogólny – 20,00 zł
o krioterapia miejscowa – 15,00 zł
o magnetronie – 15,00 zł
o gimnastyka indywidualna – 12,00 zł
Zniżki dla dzieci:
o dziecko w wieku 0 – 3 lat (śpiące z rodzicami): bezpłatnie
o dziecko w wieku 3 – 10 lat: 50% zniżki
Rabaty:
o przy rezerwacjach grupowych – możliwość negocjacji cen
o przy pobytach minimum 3-dniowych: 10% rabatu dla młodzieży szkolnej, studentów, emerytów i rencistów
o dla stałych Klientów FWP: 5% rabatu
o przy rezerwacjach minimum 7 noclegów z wyprzedzeniem 2-miesięcznym: 10% rabatu
o przy rezerwacji minimum 7 noclegów z wyprzedzeniem 1-miesięcznym: 5% rabatu

Wyszukiwarka