Agroturystyka Kaszuby - Dom Na Mykowej Górze

  • Adres: ul. Na koszowatkę 17
  • Telefon: 501432779
  • E-mail: miramykmocny@op.pl
  • WWW: www.mykowagora.dobrynocleg.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 7

Oferta

Zapraszam Państwa do swojego domu na Mykowej Górze przepięknie położonego w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego z pięknym widokiem na całą okolicę na dużej, atrakcyjnej, ogrodzonej działce o pow.1.5 ha.

Jest to wyjątkowe miejsce dla wyjątkowych osób.

Oferta nietypowa dla osób, które szukają spokoju, wyciszenia, wypoczynku wśród przyrody w atmosferze sztuki, ekologii, ezoteryki, zdrowego żywienia, dobrych, zdrowych energii,w zdrowym domu bez cieków szkodliwych dla zdrowia, wśród wszystkiego czego dusza zapragnie.

Zapraszam też osoby, które chciałyby przeprowadzić np. zdrowotną głodówkę, przejść na żywienie warzywami, pomedytować, nawiązać bliższy kontakt z roślinami, a może chciałyby malować obrazy-mogę pokazać i nauczyć, porozmawiać o sztuce, architekturze, o zdrowym gotowaniu, jest możliwość wspólnego gotowania z roślin, które znajdziemy na licznych grządkach. Podyskutowania o ziołach i ich zastosowaniu w praktyce…możliwości jest wiele, tematów też….

Na pewno nie chciałabym zaprosić osób, które lubią spędzać wakacje w typowy dla większości naszego społeczeństwa sposób, pijąc alkohol i hałasując itp. Nie wykluczam grillowania, kieliszka pysznej nalewki, pieczenia chleba z dobrej razowej żytniej mąki, czy orkiszowej itd.

Jestem artystą plastykiem, architektem, od 8 lat rolnikiem, uprawiam z dużym trudem prawdziwie ekologiczną żywność, zioła, różne ozdobne, ale pożyteczne rośliny, maluję obrazy, robię zdjęcia, maluję artystycznie ściany, projektuję wnętrza. Jednak najwięcej czasu i energii poświęcam roślinom, ludziom potrzebującym pomocy / na specjalne życzenie mogę odprowadzić inne byty/Doradztwo życiowe, reiki, tarot-moje dodatkowe zainteresowania...

Mykowa Góra to wyjątkowe miejsce, o którym podobno nie można zapomnieć, z pięknym widokiem i dużą przestrzenią wokół domu wśród pięknych roślin, w sosnowym lesie, jesienią pełnych grzybów. Do dużego jeziora Ostrzyckiego jest 1 km, gdzie można popłynąć statkiem, wypożyczyć kajaki,wykąpać się, do mniejszego też 1 km. W pobliżu ok.3km jest góra Wieżyca najwyższe wzniesienie na tej szer. geogr. w Europie z punktem widokowym. Szymbark-kultowe miejsce Kaszub z różnymi ciekawostkami typu: najdłuższa deska świata, krzywy dom- „do góry nogami”, największy fortepian itp. 1 km do Parku Linowego.Zimą można jeździć na nartach,są dwa wyciągi narciarskie-4km.W okolicy mnóstwo pięknych jezior z czystą wodą.Nad morze 45 km-do Trójmiasta też. Możliwość aktywnego spędzania czasu-nordic-walking, rowerowe trasy-mam tez rowery.

W domu proponuję dwa dwuosobowe pokoje z łazienką, dodatkowo w domku drewnianym mały pokoik z dwuosobowym łóżkiem-coś na zasadzie namiotu, ale w domku...

Posiłki mogłyby być wspólne, mogę gotować,choć niekoniecznie, na śniadanie pyszna sałatka z moich pomidorków, ogórków, cebulki, rukoli i ziół, wszystkie tego typu detale do uzgodnienia w zależności od preferencji, mam nadzieje, że możliwe do spełnienia...

Salon wspólny z kominkiem, telewizorem i kuchnią, tarasy , ganek, stoły, kanapy na zewnątrz umożliwiające pełny relaks na zewnątrz domu. Dużo ciekawych książek o pozytywnym myśleniu, ziołach, ezoteryce, rozwoju duchowym...
Najchętniej polecam pobyty na kilka, kilkanaście dni, wtedy naprawdę można skorzystać ze wszystkich dobrodziejstw, które mogę zaproponować i wrócić z nowymi siłami do niełatwej codzienności po wypoczynku.

Cennik

1 pokój 2-osobowy z dużym podwójnym łóżkiem-cena za pokój 100zł
1 pokój 2-3 osobowy-1 łózko,sofa dwuosobowa-100zł-120 zł
1 pokój w drewnianym domku-z podwójnym łóżkiem-50zł

Wyszukiwarka