D.W Juhas

  • Adres: Zwardoń 92A
  • Telefon: 033 8646 259 lub 0607271118
  • E-mail: juhas@juhas-zwardon.pl
  • WWW: www.juhas-zwardon.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 55
  • Ilość miejsc: 45

Oferta

Ośrodek wypoczynku letniego i zimowego, położony na granicznej przełęczy zwardońskiej, na północnym skraju beskidu żywieckiego. Juhas jest doskonałą bazą wypadową do organizacji wycieczek między innymi na Wielką Raczę, Beskid Śląski, pasmo Baraniej Góry.
Ukształtowanie przełęczy zwardońskiej i jej położenie tworzą wyjątkowy mikroklimat zapewniający słoneczne i przesiąknięte zielenią lato, a zimą długotrwałą i grubą pokrywę śnieżną. Zwardoń jest miejscowością niewielką i spokojną. posiada znakomite warunki do organizowania bliższych lub dalszych wycieczek narciarskich, rowerowych i pieszych. Sezon letni trwa tutaj od maja do października, natomiast na nartach można z powodzeniem jeździć jeszcze pod koniec marca. Jest to w tej chwili najlepsza miejscowość narciarska na żywiecczyźnie.

Ok. 60 km do źródeł termalnych na Slowacji


Z Juhasa wszędzie blisko:

- na Słowację
- sklep - 5min
- Disco Europa - 10min
- PKS-PKP - 15min
- Poczta - 15min
- Kościół - 15min

Ośrodek posiada 40 miejsc w pokojach dwu-, trzy-, cztero- lub pięcio- osobowych. Wszystkie pokoje posiadają łazienki. Z okien juhasa będą Państwo mogli podziwiać piękne zwardońskie widoki. W Juhasie szczególną uwagę kładzie się na miłą obsługę i domową atmosferę. Cały ośrodek jest nowy, czysty i przytulny. Juhas posiada także przestronną jadalnię, w której serwowane są smaczne, domowe potrawy. Wolne chwile można przyjemnie spędzić w sali klubowej z telewizorem (TV Sat, Video), bilardem i ping-pongiem. Również na zewnątrz ośrodka znajdą Państwo mnóstwo miejsca do odpoczynku zarówno na łonie natury jak i na specjalnie do tego przygotowanym tarasie.

Przykładowe trasy wycieczek:

Zwardoń - Rachowiec
Zwardoń - Beskid
Wrzeszcze - Magóra - Wielka Rajcza
(szlak czerwony)
Zwardoń - Oźna - Jaworzynka - Rycerka Górna
(szklak niebieski)

ORGANIZUJEMY:
- wczasy
- białe i zielone szkoły
- kolonie letnie
- zimowiska
- wycieczki
- imprezy okolicznościowe

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

Na terenie naszego ośrodka w odległości ok. 20m. znajdują się trzy wyciągi narciarskie.

Nasz parking mieści ok 20 samochodów, na terenie zamkniętym.


Wyszukiwarka