D.W. DWOREK U SZOSTAKOW

  • Adres: Majerczykowka 1H
  • Telefon: (018) 20 740 41 605 393 090
  • E-mail: dworekuszostakow@neostrada.pl
  • WWW: uszostakow.pl
  • Cena minimalna: 30
  • Cena maksymalna: 40
  • Ilość miejsc: 55

Oferta

Serdecznie zapraszamy turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane do naszego nowo otwrtego obiektu, położonego w malowniczej miejscowości Poronin - Majerczykówka Nasz obiekt posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach 2-3-4-5 osobowych z łazienkami i multimediami. Atutem obiektu jest wysoki standard, oraz wspaniała panorama Tatr.

Dworek u Szostaków znajduje się w Poroninie - Majerczykówka, wsi położonej na wysokości 1000m. n.p.m. Jest to znakomita baza wypadowa w góry położona 5 km. od Zakopanego.
Z naszego ogrodu rozciąga sie wspaniała panorama Tatr słowackich i polskich. Widok Hawrania, Lodowego, Granatów, Koziego Wierchu, Giewontu i Kasprowego Wierchu na długo pozostaje w pamięci.
W promieniu 3 km znajduje się 6 oświetlonych wyciągów narciarskich orczykowych oraz 1 nowo otwarty wyciąg krzesełkowy. W odległości 5 km od naszego obiektu znajduje się najnowocześniejszy w Polsce kompleks narciarski w Białce Tatrzańskiej. Natomiast w pobliskich Szaflarach oraz Bukowinie Tatrzańskiej znajdują się zespoły całorocznych basenów termalnych,zewnętrznych i wewnętrznych.Różnorodność atrakcji basenowych zapewni przyjemne i aktywne spędzenie czasu,o każdej porze roku. Posiadamy sale dyskotekową i sale z kominkiem,bezprzewodowy internet, ping-pong. Do dyspozycji gości jest możliwość korzystania z w pełni wyposażonego zaplecza gastronomicznego(lodówka, kuchenka, czajnik itp.) oraz bezpłatny dostęp do internetu (wymagany własny laptop).
Organizujemy ogniska i kuligi, pieczenie barana, można również indywidualnie zapalić grilla.
Posiadamy duży piękny ogród z oczkiem wodnym, placem zabaw dla dzieci i widokiem na całą panoramę Tatr.
Dworek ?U Szostaków? posiada ogrodzony i oświetlony parking dla samochodów. Atrybutem tej miejscowości jest spokój, cisza, czyste środowisko, lasy bogate w owoce runa, zachęcający latem do kąpieli górski strumyk oraz czysta rzeka "Poroniec". Do lasu oraz strumyka dojście po działce należącej do naszego dworku.
I ty możesz mieć wpływ na swój wypoczynek...
DLA GRUP ZORGANIZOWANYCH PRZEWIDZIANE RABATY !!!

Wyszukiwarka