Cudowny Zakątek - dom do wynajęcia

  • Adres: Kębło
  • Telefon: (+48) 512 371 309
  • E-mail: rezerwacja@domdowynajecia.pl
  • WWW: domdowynajecia.pl
  • Cena minimalna: 48
  • Cena maksymalna: 125
  • Ilość miejsc: 6

Oferta

Jeżeli cenisz komfort, przestrzeń i swobodę za bardzo atrakcyjną cenę, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie

Wynajmując "Cudowny Zakątek", do wyłącznej dyspozycji otrzymasz:
Komfortowy, przytulny dom, urządzony ze smakiem i z dbałością o szczegóły, o powierzchni ponad 110m2 (sypialnia niebieska, sypialnia zielona, pokój kominkowy, jadalnia, kuchnia, łazienka, hol, taras) oraz ogromy - ponad 5000m2 ogród z małym wąwozem lessowym, krzewami owocowymi, altaną, wiatą, łąką.Słychać tylko szum drzew, śpiew ptaków, spacerujące bażanty, ciekawskie zające. Czasami można dostrzec przebiegającą za siatką sarnę.
Cudowny Zakątek, to nie tylko komfort domu i przestrzeń ogrodu.

To strategiczna lokalizacja i wiele atrakcji turystycznych:
Kazimierz Dolny, Janowiec, Nałęczów, Wojciechów, Puławy, Lublin, Kozłówka, to tylko niektóre z nich
oraz sportowych i rozrywkowych:

fantastyczne wycieczki rowerowe po najwspanialszych i największych w Polsce wąwozach lessowych, wodne uciechy w pobliskim SPA, przejażdżki konne, spacery po ogromnym ogrodzie czy pobliskich lasach.


Jazda na nietypowych rowerach (od kwietnia do października) czy zimą na nartach (wyciągi w Rąblowie, Celejowie, Parchatce). Pola golfowe w okolicach Lublina. Chełmskie Podziemie Kredowe, Zagrody garncarskie, Fermy strusi, Hard -cross - czyli jazda crossowa amfibiami wojskowymi i inne, które opisaliśmy w "segregatorze informacyjnym dla naszych gości".


A po dniu pełnym wrażeń, rozkoszujesz się ciszą i swobodą "Cudownego Zakątka". Tutaj nikt nie będzie Cię niepokoił. Rozbujane czupryny drzew, okalających posesję, przestrzeń ogromnego ogrodu, komfort domu, z pewnością "dadzą" Ci relaks i ukojenie. To wszystko będzie tylko do Twojej dyspozycji.


To jeszcze nie wszystko


Dodatkowo, zupełnie GRATIS do Twojej dyspozycji oddajemy:

1. Rowery
2. Leżaki
3. Meble ogrodowe
4. Hamak
5. Grill
6. Wędzarnię
7. Boisko i sprzęt do gry w siatkówkę (słupki, siatka, piłka) - w sezonie wiosenno -letnim
8. Wiatę na samochód
9. Drewnianą altanę z obszernym drewnianym stołem i ławami

Cudowny Zakątek to prawdziwy raj dla dzieciCzekają na nie:


1. Gry planszowe
2. Zabawki
3. Książki
4. Gry komputerowe
5. Piaskownica
6. DrabinkaJeżeli masz małe dzieci, to nie musisz już wozić ze sobą ogromnych ilości sprzętu
Zadbaliśmy o każdy szczegół. Dla Twojego dziecka przygotowaliśmy:


1. Łóżeczko
2. Fotelik do karmienia
3. Wanienkę
4. Przewijak
dla Ciebie przygotowaliśmy również:


1. Informacje turystyczne
2. Mapy okolicy
3. Foldery
4. Przykładowy program pobytu z opisem największych atrakcjiWypoczywając na naszej posesji masz ciszę i spokój kiedy tylko zechcesz - przestrzeń domu i olbrzymi ogród.
Chcesz czytać książkę - czytasz, chcesz słuchać śpiewu ptaków - robisz to, masz ochotę spacerować - nic prostszego, grilowanie - proszę bardzo, leżakowanie - również, gra w siatkówkę - jest wszystko, SPA - jak najbardziej, zwiedzanie - oczywiście.
W odległości od 500 m do 1,5 km masz sklepy, restaurację
Tak, w "Cudownym Zakątku" wspaniale wypoczniesz
Tu otrzymasz wszystko to, co jest niezwykle ważne, żeby zrelaksować się i wypocząć - komfort, przestrzeń, ciszę i bezpieczeństwo.


Jednocześnie "nakarmisz" swoje zmysły pięknem przyrody i architektury pobliskich miejscowości oraz zregenerujesz swoje ciało korzystając z wielu atrakcji sportowych i rekreacyjnych, które na Ciebie czekają.Na koniec jeszcze jedna miła niespodzianka. Jeżeli wynajmiesz "Cudowny Zakątek" na min. 1 miesiąc przed przyjazdem otrzymasz dodatkowo 5% rabatu.

Decyzja, czy chcesz wypocząć w komfortowym domu ze wspaniałym ogrodem, cieszyć się przestrzenią i swobodą, mieć mnóstwo atrakcji i przeżyć niezapomniane chwile - należy do Ciebie.Dowiedz się więcej, zarezerwuj ; rezerwacja@domdowynajecia.pl
Cennik

Wynajmujemy wyłącznie cały dom dla 2,3,4,5,6 osób. Cennik oraz harmonogram rezerwacji, dostępne są na naszej stronie www.domdowynajecia.pl

Wyszukiwarka