Cichy Kącik

  • Adres: ul. Kolejowa 25
  • Telefon: (074) 8329014
  • E-mail: ira@oknonet.pl
  • WWW: noclegi.swidnica.pl
  • Cena minimalna: 25
  • Cena maksymalna: 30
  • Ilość miejsc: 8

Oferta

W południowe-zachodniej Polsce, niedaleko granicy z Czechami, na pograniczu i przedgórzu Sudetów Zachodnich i Środkowych, zaledwie półtorej godziny jazdy z Wrocławia, znajdują się okolice pełne niezwykle cennych zabytków i przeróżnych osobliwości.


Warto przyjechać tu dla prawdziwych zamków, malowniczych ruin, spacerów po wspaniałych ogrodach i oranżeriach, rozległych widoków na porośnięte lasami góry, dla szlachetnej architektury, zabytkowych kościołów i cysterskich opactw. Można tropić tutaj zagadkowe ślady hitlerowskich budowli, zobaczyć "od kuchni" zabytki techniki w rodzaju starych kopalni czy wiekowych elektrowni.


Wieś Mościsko znajduje się w połowie drogi pomiędzy Świdnicą i Dzierżoniowem na kierunku Lutomia. Sam dom mieszkalny z dużym ogrodem znajduje się we wsi Mościsko, 50m od stacji kolejowej, 200m od rybnych stawów hodowlanych u podnóża gór Sowich. Pokoje Zostały całkowicie zmodernizowane i nowocześnie urządzone w 2005 roku.

Przytulne i zapraszające wnętrze studia o powierzchni ok. 12m2 składa się z pokoju z dwoma pojedynczymi łóżkami z wyposażeniem w TV oraz łazienki z wygodnym prysznicem. Pokój o powierzchni 18m2 posiada pełne wyposażenie, TV, dwa pojedyncze łóżka oraz dodatkową kanapę dla kolejnych 1-2 osób oraz łazienkę z wygodnym prysznicem.

Przydomowy obszerny ogród z murowanym rożnem i podestem z meblami ogrodowymi daje możliwość urządzania plenerowych spotkań i imprez. Bliskość i przepiękna panorama Gór Sowich, umożliwia organizację rajdów i atrakcyjnych wycieczek szlakami górskimi. Bezpośrednie sąsiedztwo stawów hodowlanych daje możliwość połowu ryb (karp, szczupak, lin.).

Wyszukiwarka