Ceglany Domek Agroturystyka Malbork Chlebówka

  • Adres: Chlebówka 15
  • Telefon: 0509 656 114
  • E-mail: ceglany_domek@o2.pl
  • Cena minimalna: 35
  • Cena maksymalna: 200
  • Ilość miejsc: 8

Oferta

Witamy!

"Ceglany Domek" to ponad stuletni, odrestaurowany, malowniczy dom położony we wsi Chlebówka między Malborkiem a Nowym Dworem Gd. Znajduje się on 150 metrów od głównej drogi, co z jednej strony zapewnia łatwy dojazd, z drugiej natomiast ciszę, spokój i nieocenioną możliwość wypoczynku od codziennych zmagań z szarą rzeczywistością.
W domu wyśpi się wygodnie 8 dorosłych osób, istnieje również możliwość dostawki dla 2 dzieci. W domu znajdują się w pełni wyposażone łazienka i kuchnia, duży dzielony pokój, pokój przechodni oraz duże poddasze.

Dom wynajmujemy w całości, więc nie ma mowy o zakłócaniu wypoczynku przez innych. Samochód można bezpiecznie zaparkować pod domem, który jest ogrodzony, poza tym okolica jest bardzo spokojna :).
Martwisz się, co zrobić ze swoim psem/kotem w czasie wyjazdu? Bez obaw, u nas zwierzęta nie stanowią przeszkody! Jesteś fanem kina i oczekujesz dużego telewizora i odtwarzacza DVD, nawet w czasie wakacyjnego wyjazdu? Zapewniamy i to. Kiedy nie jesteś w stanie rozstać się ze swoim telefonem nie martw się, wszystkie polskie sieci telefonii komórkowej mają u nas pełen zasięg.
Poza tym zapewniamy: grill wraz z jego organizacją, możliwość dostarczenia swojskich i ekologicznych wyrobów i produktów: mleka, jaj. Wystarczy spojrzeć na mapę, aby zorientować się, że nasz dom znajduje się w bardzo korzystnym położeniu: stanowi idealną bazę wypadową do takich miejsc jak Malbork (10km), Trójmiasto, Frombork, Kanał Elbląski oraz polskie wybrzeże Morza Bałtyckiego (do Stegny czy Sztutowa można dojechać w 25 minut). Zaraz przy domu znajduje się idealna trasa na rowerową wycieczkę.


Łatwo można spostrzec, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. To idealne miejsce dla ludzi którzy chcą zarówno poleniuchować i wypocząć na łonie natury, jak i aktywnie spędzić czas zwiedzając i odkrywając Pomorze lub przejechać Żuławy rowerem! Jeśli ta mała próbka to dla Ciebie za mało, napisz e-mail lub zadzwoń, a na pewno uzyskasz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Cena: dom wynajmujemy w całości, od 150 PLN za dobę.

Serdecznie zapraszamy!

baza noclegowa

Cennik

Dom wynajmowany jest w całości, cena od 150 PLN za dobę, w zależności od terminu i liczby osób.

Wyszukiwarka