Asia - Pokoje Gościnne

  • Adres: Mielenko ul. Lipowa 43
  • Telefon: 094 3189 913 / 505940034
  • E-mail: rezerwacja@asia.mielenko.pl
  • WWW: www.asia.mielenko.pl
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 50
  • Ilość miejsc: 20

Oferta

Oferujemy wypoczynek w naszym domu, położonym w uroczej wiosce letniskowej Mielenko, w spokojnej okolicy, zaledwie 20 minut spacerem od szerokiej, drobnoziarnistej plaży. Zapraszamy do komfortowo urządzonych, przestronnych pokoi z łazienkami, w których będą mogli Państwo zaznać wielu chwil relaksu i wytchnienia od codzienności. W wypoczynku istotną rolę odegrają łoża małżeńskie oraz wygodne łóżka pojedyncze, w które wyposażone są nasze pokoje. Dodatkowo zapewniamy łóżeczka dla maluchów. W naszym domu znajduje się także aneks kuchenny z pełnym wyposażeniem. Oferujemy również tańsze pokoje ze wspólną łazienką.

Ceny uzależnione są od terminu i rodzaju pokoju.

Idealną wymówką do dalszego leniuchowania jest nasz ogród, który szczególnie w sezonie letnim, zaprasza do odpoczynku. Można tu, opalając się beztrosko, cieszyć się każdą chwilą spędzoną na łonie natury. Bardziej aktywnym Gościom polecamy grę w siatkówkę boso na trawie, a na tych najmłodszych czeka plac zabaw z mnóstwem atrakcji, m.in.: trampolina, mini basen, zjeżdżalnie, huśtawki, piaskownica, zabawki.

Wieczór to idealna pora na rozpalenie grilla i wspólne biesiadowanie w altanie, bądź smażenie kiełbasek przy ognisku.

Mielenko leży na Wybrzeżu Środkowym, w bardzo atrakcyjnej turystycznie części Polski, bezpośrednio graniczy z centrum letniej rozrywki – Mielnem. To spokojna wioska letniskowa, charakteryzująca się urokliwą sielską atmosferą oraz niezatłoczoną plażą, w której występuje specyficzny mikroklimat, poprawiający kondycję zdrowotną. Dowodem na to jest rosnący tu szpaler leszczyny tureckiej, unikalnej w Polsce, która występuje tylko w czystym klimacie. Urokliwa jest także aleja ponad 150-letnich lip, rosnących wzdłuż drogi wiodącej z Mielenka do Mielna.

Cennik

Cennik:
(Cena za osobę/dobę)

Termin 25.06-25.08 (sezon letni)
Pokój ze wspólną łazienką 40 PLN
Pokój z łazienką 50 PLN

Poza sezonem ceny do negocjacji.

Wyszukiwarka