Aparthotel Mały Kraków

  • Adres: ul. Kurniki 4
  • Telefon: +12 619 43 00
  • E-mail: biuro@malykrakow.pl
  • WWW: www.malykrakow.pl
  • Cena minimalna: 70
  • Cena maksymalna: 100
  • Ilość miejsc: 41

Oferta

ApartHotel Mały Kraków usytuowany jest w ścisłym centrum Krakowa - 2 minuty spacerem od Rynku Głównego. Sąsiaduje z barokowym kościołem Św. Floriana, wyznaczającym początek historycznego szlaku zwanego "Drogą Królewską" (Via Regia), prowadzącą przez miasto na Wawel. Tutaj kapituła i radcy miejscy witali przybywających do Krakowa specjalnych gości. Przy "Drodze Królewskiej" znajduje się wiele zabytkowych budowli, pamiętających malownicze orszaki monarsze. Bliskość Rynku Głównego i Dworca PKP/PKS a już niedługo nowoczesnego Centrum Handlowego "Galeria Krakowska" dodatkowo zwiększą wygodę naszych gości. Aparthotel to kompleks 15 pokoi. Aparthotel to doskonałe rozwiązanie zarówno dla turystyki rodzinnej, indywidualnej jak i klienta biznesowego.

Pokoje

Aparthotel to kompleks 15 pokoi hotelowych - łącznie 41 miejsc noclegowych, na które składają się:

4 pokoje - 2 osobowe z podwójnym łóżkiem,

2 pokoje - 2 osobowe z pojedyńczymi łóżkami,

7 pokoi - 3 osobowych z pojedyńczymi łóżkami,

2 pokoje - 4 osobowe z pojedyńczymi łóżkami.

Każdy z pokoi składa się z części sypialnej, łazienki z kabiną prysznicową oraz w pełni wyposażonego aneksu kuchennego - do wyłącznej dyspozycji gościa. Standardowo w każdym pokoju znajduje się TV/Sat, telefon, bezpłatny dostęp do Internetu. Wszystkie pokoje zostaly zaprojektowane zgodnie ze standartami pozwalajacymi na komfortowy wypoczynek ale i odpowiednie warunki pracy.

Standard odpowiadający hotelom trzygwiazdkowym, a jednocześnie łączący zalety apartamentów, będących doskonałym rozwiązaniem dla rodzin.

Usługi dodatkowe

Posiadamy również pokój specjalnie przystosowany dla gości niepełnosprawnych.

Zwierzęta domowe są mile widziane.

Dzieci: Pobyt dzieci w wieku przedszkolnym (do 6 lat) przy wykupieniu rezerwacji przez opiekunów - gratis

Śniadanie - wliczone w cene noclegu.

Opłata miejscowa w wysokości 1,60 PLN jest płatna dodatkowo za każdy dzień pobytu - bezpośrednio w recepcji ApartHotelu.

Ceny dodatkowych usług:
parking: 30 PLN / doba

Konferencje

Aparthotel Mały Kraków posiada własne, w pełni wyposażone sale konferencyjne różnej wielkości (do 60 osób). Na życzenie Państwa realizujemy również usługę polegającą na stworzeniu na ściśle określony czas biura z dowolnym, wskazanym w zamówieniu sprzętem oraz pełną obsługą (www.saleibiura.com.pl) Dodatkową atrakcją jest możliwość wynajęcia jednego z luksusowych samochodów będących w posiadaniu firmy Super Fury (www.superfury.pl) Chcielibyśmy również zachęcić Państwa do współpracy z Centrum Szkoleniowym ITC, które może zapewnić trenerów i przygotować program dowolnie wskazanego przez Państwa szkolenia (www.itcnauka.pl) Na życzenie klienta firma Polskie Targi, z którą współpracujemy zaaranżuje stoisko targowe podczas dowolnej organizowanej na terenie Krakowa imprezy (www.polskietargi.pl)

Cennik

Ilość osób -----1 ---- 2 ---- 3 ---- 4
Poza sezonem 169 - 209 - 249 - 289 PLN
W sezonie *--- 199 - 239 - 279 - 319 PLN

Podane ceny są cenami PLN brutto i zawierają podatek VAT 7%.
ApartHotel zastrzega sobie możliwość ich zmiany.
Dodatkowych informacji udziela recepcja.
Doba hotelowa: od 14:00 do 12:00
* Sezon: od 1. kwietnia do 31. października

Wyszukiwarka