Apartamenty WBA Noclegi w Warszawie

  • Adres: Andersa 6/147
  • Telefon: 0503 343 287, 22 622 27 15
  • E-mail: office@warsawhome.pl
  • WWW: www.bestwarsawhotels.com
  • Cena minimalna: 40
  • Cena maksymalna: 360
  • Ilość miejsc: 35

Oferta

Nasza firma oferuje najlepszy i najtańszy sposób zakwaterowania w stolicy Polski - Warszawie. Oferujemy Państwu komfortowe apartamenty hotelowe zlokalizowane w najatrakcyjniejszych punktach Warszawy.
Przede wszystkim apartamenty oferują o wiele więcej niż drogie warszawskie hotele. Nasze apartamenty w Warszawie dają więcej przestrzeni niż ciasne pokoje hotelowe, a także prywatność, niezależność i domową atmosferę.

W naszych warszawskich apartamentach poczują się Państwo jak w domu. Żaden z warszawskich hoteli nie oferuje tak wysokiego standardu w tak atrakcyjnej cenie, dlatego jesteśmy najlepszą alternatywą dla hoteli. Nasze apartamenty to komfort za przystępną cenę.

Oferujemy apartamenty w Warszawie w najlepszych lokalizacjach:

* Stare Miasto to najlepsze miejsce aby spędzić urlop w Warszawie, poznać jej historię i poczuć niepowtarzalna atmosferę.
* Apartamenty w centrum Warszawy polecamy gościom podróżującym w celach biznesowych lub potrzebujących szybkiego i łatwego dostępu do najważniejszych instytucji państwowych.

W naszej działalności kierujemy się Państwa wygodą i sugestiami. W naszych apartamentach w Warszawie poczują się Państwo jak w domu, a nasz wykwalifikowany personel dołoży wszelkich starań aby pobyt Państwa w Warsaw Best Apartments pozostał niezapomniany przez długi czas.

Apartamenty w Warszawie to najwygodniejsza forma noclegu w Warszawie. Nie czekaj!! Wybierz komfort za przystępną cenę! Wybierz swój warszawski dom! To wszystko oferują Apartamenty w Warszawie.

Cennik

Apartament Studio (1-2 osoby): 190 PLN/noc 1000 PLN/tydzień

Apartament 2 pokojowy (2-4 osoby): 260 PLN/noc 1500PLN/tydzień

Apartament 3 pokojowy (4-6 osób): 360 PLN/noc 2000 PLN/tydzień

Zniżki przy długich pobytach. Zniżki dla stałych klientów.

Wyszukiwarka