Apartamenty Kubalonka

  • Adres: Istebna Osiedle Kubalonka 687
  • Telefon: 338557788
  • E-mail: witold@improsport.pl
  • WWW: apartamenty-kubalonka.pl
  • Cena minimalna: 20
  • Cena maksymalna: 55
  • Ilość miejsc: 24

Oferta

Pachnące nowością niedawno oddane górskie apartamenty-studio w stylu włoskim czy austriackim z pełnym wyposażeniem w atrakcyjnym turystycznie i sportowo miejscu Przełęczy Kubalonka w Beskidzie Śląskim. Idealne miejsce wypadowe na okoliczne tereny turystyczne Polski Czech i Słowacji.
Apartamenty posiadają niezależne wejście, zamykane piwnice na przechowywanie i serwisowanie rowerów, nart i innego sprzętu. Spania są pojedyncze i podwójne przy maksymalnym wykorzystaniu miejsc. Zapewniamy pościel na okres pobytu. Klimatyzację naturalną przy upalnych dniach zapewniają zewnętrzne rolety i przenikanie chłodu (odbiór ciepła) od stropu piwnic. Dodatkowo poza sezonem grzewczym jest zainstalowane ogrzewanie podłogowe i elektryczna drabinka do suszenia odzieży w łazienkach. W zimie CO i ciepła woda użytkowa zapewniają komfort cieplny. Telewizja oparta o mini układ kablowy pozwala na zajęcie wieczorami. Własne WiFi dla związanych z Siecią. Apartamenty posiadają system alarmowy i domofon pomimo, ze lokalizacja na osiedlu pracowników i co ważniejsze emerytów pobliskiego Sanatorium Dziecięcego stanowi o bezpieczeństwie miejsca i życzliwym sąsiedzkim dozorze. Samochody parkuje się na posesji w bezpośredniej bliskości wejścia. 2 sklepy spożywcze na osiedlu są w najbliższym sąsiedztwie. Restauracje i bary szczytu przełęczy 9 minut na piechotę. Drewniany kościółek 5 minut na piechotę.
Miejsce to jest szczególne, ze względu na turystyczne i sportowe walory terenu. Beskidzka przełęcz pomiędzy doliną Wisły w jej najwyższym biegu i doliną Olzy w jej polskim przebiegu to raj dla turystów, rowerzystów i narciarzy.
Turystyka piesza. Super baza wypadowa, bo apartamenty leżą bezpośrednio przy skrzyżowaniu szlaków turystycznych prowadzących na północ przez Wielki Stożek do pasma Czantorii, na wschód przez Stecówkę, Przysłop na Baranią Górę i dalej w Beskid Żywiecki, Na południe przez Młodą Górę do punktu trzech granic i dalej na Słowację, aż do Wielkiej Raczy, a do Czech na Girową i dalej pasma Beskidu Śląsko-Morawskiego.
Samochodem 8 km Park Wodny przy Hotelu Gołębiewski w Wiśle, 17km do ośrodka letniej zabawy Równica w Ustroniu, 39 km do Ośrodka Letniej Zabawy Sun Paradise na Wielkiej Raczy na Słowacji, 103 km najbliższą drogą przez Rajczę do Kąpieliska Termalnego Oravica w Zachodnich Tatrach.
Dla rowerzystów turystycznych, trekkingowych i szosowych najgęstsza sieć asfaltowych dróg leśnych wybudowanych ostatnio dzięki EU i dobre oznakowanie tras. Dla ekstremy MTB mistrzowskie techniczne trasy kultowego trialu i maratonu rozgrywanych corocznie przez organizacja Powerade Bikemarton. Dla zjazdowców rowerowych Wielki Stożek z trasą Pucharu Polski oraz Wielka Racza z trasą Pucharu Słowacji.
Dla narciarzy biegowych zaawansowanych w zimie na piechotę w ciągu 10 minut najnowocześniejszy ostatnio zmodernizowany przez Ministerstwo Sportu ośrodek tras biegowych i biathlonu na szczycie przełęczy. W lecie narto-rolkowe trasy pucharu Polski na Stecówkę, Olecki i w Zapasiekach, gdzie trenują mistrzowie polski Mariusz Michałek i Janusz Krężelok. Dla początkujących własnie budowane na przyszły sezon oświetlone trasy biegowe na Zaolziu i przy Gimnazjum.
Dla narciarzy zjazdowych pełen wybór tras obu dolin z najbliższymi Wielkim Stożkiem z kultową Ścianką dla zaawansowanych i wyciągami Złotego Gronia Zagroń w Istebnej z czteromiejscowym krzesłem i płaska kilometrową trasa dla rodzin i początkujących. W zasięgu godzinnego jw. dojazdu przez Zwardoń, Wielka Racza jeden z 6 największych ośrodków narciarskich Słowacji.
Apartamenty wynajmujemy chętnie na okresy minimalnie 7 dniowe i takich wynajmów dotyczą wskazane ceny.

Cennik

Apartament nr 1Girowa od 840zł/tydzień
Apartament nr 2 Sołowy od 560/tydzień
Apartament nr 3 Złoty Groń od 840/tydzień
Apartament nr 4 Ochodzita od 1120/tydzień
Apartament nr 5 Tyniok od 560zł/tydzień

Wyszukiwarka