Apartamenty Krucza

  • Adres: ul. Krucza 23/31
  • Telefon: +48228633289, +48603120591
  • E-mail: bbeta@o2.pl
  • WWW: www.apartamentywarszawa.pl
  • Cena minimalna: 65
  • Cena maksymalna: 150
  • Ilość miejsc: 4

Oferta

2 komfortowe apartamenty typu studio usytuowane w ścisłym centrum Warszawy przy ul. Kruczej. Apartamenty w pełni wyposażone z aneksami kuchennymi. W wyposażeniu lodówka, kuchenka mikrofalowa, czajnik elektryczny, żelazko z deską do prasowania, odkurzacz, suszarka do włosów, naczynia kuchenne. Do dyspozycji telewizja kablowa.
Apartament KRUCZA 1
Apartament przeznaczony jest dla 2 osób. Usytuowany na 2 piętrze domu u zbiegu ulic Kruczej, Nowogrodzkiej i Al.Jerozolimskich. Wejście od ul. Kruczej lub ul. Nowogrodzkiej. Jest to nowocześnie urządzone, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 25 m2. Składa się z sypialni, aneksu kuchennego, łazienki i przedpokoju. Dźwiękoszczelne okna zapewniają spokojny sen. W letnie dni można skorzystać z klimatyzacji. W budynku znajduje się kawiarnia, restauracja i sklep spożywczy. W bezpośredniej okolicy ma swoje miejsce większość z najbardziej znanych warszawskich klubów.
Apartament KRUCZA 2
Apartament przeznaczony jest dla 2 osób. Usytuowany na 7 piętrze domu u zbiegu ulic Kruczej i Wspólnej naprzeciwko Grand Hotelu. Wejście od ul. Wspólnej lub ul. Hożej. Jest to nowocześnie urządzone, jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 24 m2. Składa się z sypialni, aneksu kuchennego i łazienki. Z okien rozciąga się widok na zachodnią część Warszawy. W letnie dni można skorzystać z klimatyzacji. W budynku znajduje się restauracja i sklep spożywczy. W bezpośredniej okolicy ma swoje miejsce większość z najbardziej znanych warszawskich klubów.

Cennik

130-150zł za dobę za apartament 2-osobowy

Wyszukiwarka